TFF 2.Lig Beyaz Grup’ta 16.haftayı maç yapmadan bay olarak geçiren temsilcimiz Kırşehirspor, 10 Aralık Pazar günü deplasmanda oynayacağı Kırklarelispor maçının hazırlıklarına yoğun bir şekilde devam ediyor.

40 Şehirgücü'nden dev hamle 40 Şehirgücü'nden dev hamle

Geçtiğimiz hafta sahasında 1-0’lık skorla Serik Belediyespor’a mağlup olan Kırşehirspor’da verilen 4 günlük iznin ardından Perşembe gününden itibaren Kırklarelispor maçının hazırlıklarına devam ediyor.

Yeşil-beyazlı ekibimiz, önceki gün yaptığı tek antrenmanla Pazar günü deplasmanda oynayacağı Kırklarelispor maçının hazırlıklarını sürdürüyor.

Güneykent Tesislerinde tüm futbolcuların hazır olduğu antrenman öncesi Teknik Direktör Ekrem Al orta sahada kısa bir konuşma yaparken, Kırklarelispor maçının önemine değindi.

Tecrübeli teknik adamın konuşmalarının ardından takım, ısınma hareketleri ile başladığı antrenmanı gol vuruşu ile devam etti.

Oyunculara, sağdan ve soldan gelen ortalara gol çalıştıran Ekrem hoca, gol çalışması sonrası ikiye ayırdığı takıma taktik ağırlıklı çift kale maç yaptırdı.

Çift kale maç sırasında oyunu sık sık durduran yeşil-beyazlıların hocası sert bir dille yapmaları gerektiğini görsel olarak uygulatırken, çift kale maçın ardından hafif tempolu koşu ve ardından karın kası çalışmasıyla antrenman sona erdi.

Kırşehirspor, Pazar günü deplasmanda oynayacağı Kırklarelispor maçının hazırlıklarına Güneykent Tesislerinde devam edecek.

(HABER-FOTOĞRAFLAR: SALİH HANÇER)

Editör: İlknur öncü