SALON: Kındam Spor Salonu (Kırşehir)

SAHA HAKEMLERİ: Osman Köksaldı**, Murat Yağlı**

MASA HAKEMİ: Mustafa Sarısakal*

SIDDIK DEMİR AND. LİSESİ: Öznur Ekici**, Melike Duran**, Ebral Avşar**, Azra Şimşek**, Ayşenur Arazay**, Buket Özdaş**, Tuğba Öztürk**, İlgin Karaboğa**, Türkan Çeliker**, Mehlika Doğan**, Emine Akı**, Aleyna Altun**,

HAYRİYE KIMÇAK AND. LİSESİ: Azra Altıparmak**, Ebrar Ata**, Rümeysa Kozanhan**, Tuana Su Tuna**, Bersu Güzel**, Seval Ekici**, Rümeysa Akdemir**, Esma Ünsal**, Ayşegül Kurt**

İLK YARI SONUCU: 1-0 (Hayriye Kımçak)

MAÇ SONUCU: 3-0 (Hayriye Kımçak)

GOLLER: Azra Altıparmak (2), Rumeysa Akdemir (Hayriye Kımçak)

LİSELERARASI Genç kızlar Futsal İl Birinciliği’nde B Grubu’nda mücadele eden iki ekip Hayriye Kımçak Anadolu Lisesi ile Sıddık Demir Anadolu Lisesi karşı karşıya geldi. Mücadelenin başından sonuna kadar üstün bir oyun sergileyen Hayriye Kımçak Anadolu Lisesi, güçlü rakibini 3-0’la mağlup ederek gruplara galibiyetle başladı.

Geçtiğimiz sezon şampiyonluğu son maçta kaybeden Hayriye Kımçak Anadolu Lisesi, gruptaki ilk maçında Sıddık Demir Anadolu Lisesi ile karşı karşıya geldi.

Kındam Spor Salonu’nda oynanan ve Osman Köksaldı ile Murat Yağlı’nın birlikte yönettiği maça oldukça etkili başlayan Hayriye Kımçak, maçın ilk dakikasında Azra Altıparmak’ın golüyle 1-0 öne geçti.

Öne geçmenin vermiş olduğu moralle rakip kalede daha çok görülen taraf olan Hayriye Kımçak Anadolu Lisesi, Rumeysa Akdemir’in golüyle ilk yarıyı 1-0 önde tamamladı.

Karşılaşmanın 2.yarısında da etkili futbolunu devam ettiren Hayriye Kımçak Anadolu Lisesi, Azra Altıparmak’ın golüyle skoru 3-0 yaptı.

Cumhuriyet 2’de  2 yaptı: 4-1 Cumhuriyet 2’de 2 yaptı: 4-1

Kalan dakikalarda her iki takımın çabası sonuçsuz kalınca Hayriye Kımçak Anadolu Lisesi genç kızlar futsal B Grubu’nda güçlü rakibi Sıddık Demir Anadolu Lisesi’ni 3-0’la geçerek gruplara galibiyetle başladı.

Hayriye Kımçak Anadolu Lisesi, B Grubu’nda 2.maçını bay olarak geçerken, grupta oynanacak olan 2.maçta ise Sıddık Demir Anadolu Lisesi ile Spor Lisesi karşı karşıya gelecek. Kındam Spor Salonu’nda oynanacak olan karşılaşma Yarın saat 12.00’da başlayacak.

(HABER-FOTOĞRAF: SALİH HANÇER)