TFF, Bölgesel Amatör Ligi’nde mücadeleye Pazar günü oynanacak olan 6 karşılaşmayla devam edilecek. Kozlu Belediyespor’un ligden çekilmesinin ardından Geredespor’un maç yapmadan 3 puanla kapatacağı 3.haftada Kırşehir Gençlikspor, kendi saha ve seyircisi önünde Başkent ekibi Gölbaşı Belediyespor’la karşı karşıya gelecek. Mücadele Pazar günü saat 14.00’da Ahi Stadyumu’nda oynanacak.

Sezona 1-0’lık Eskişehir Yunus Emrespor yenilgisiyle başlayan Kırşehir Gençlikspor, 2.hafta evinde Sincan Belediyespor’la golsüz berabere kalırken, geçtiğimiz haftada Düzce deplasmanında Kaynaşlı Belediyespor’a 2-0’lık skorla mağlup olarak evine boş dönmüştü.

Artık kazanmak isteyen Kırşehir Gençlikspor, Başkent temsilcisi karşısında alacağı galibiyetin yanında taraftarlarına da iyi futbol izletmek istiyor.

Bu doğrultuda çalışmalarına galibiyet parolasıyla hazırlanan Kırşehir temsilcisi, 3 puan dışında başka bir şey düşünmüyor.

4.HAFTANIN MAÇLARI / 5 KASIM PAZAR: Kırşehir Gençlikspor-Gölbaşı Belediyespor, Alaplı Belediyespo-KaynaşlıBelediyespor, Eskişehirspor-Sincan Belediyespor, 1926 Polatlı Belediyespor-Eskişehir Yunus Emrespor, Geredespor-Kozlu Belediyespor, Çilimli Belediyespor-Eskişehir Demirspor, Ankara TKİ-Karadeniz Ereğli Belediyespor

Kırşehirspor’a 28 Bin TL ceza geldi Kırşehirspor’a 28 Bin TL ceza geldi

(HABER: SALİH HANÇER)