Kırşehirspor, haftayı bay olarak geçiyor Kırşehirspor, haftayı bay olarak geçiyor

BÖLGESEL Gelişim U17 Ligi’nde 2023-2024 Futbol heyecanı Cumartesi günü oynanacak olan 3 karşılaşmayla başlıyor. Bu sezon ilimizi U17 kategorisinde temsil edecek olan Kırşehirspor, Gelişim Ligi 4.Grup’ta Çorumspor, Ispartaspor, Uşakspor, Tarsus İdmanyurdu ve Karaman Futbol Kulübü ile 4 devreli lig usulüne göre mücadele edecek.

Ligde heyecan Cumartesi günü oynanacak olan 3 karşılaşmayla başlıyor. Kırşehirli gençlerimiz, ligin ilk haftasında deplasmanda Karaman Futbol Kulübü ile karşı karşıya gelecek. Karaman Organize Futbol Sahası’nda oynanacak olan karşılaşma saat 15.00’da başlayacak.

Karaman Futbol Kulübü ile Kırşehirspor arasında oynanacak olan karşılaşma dışında grupta 2 karşılaşma daha oynanacak. Haftanın diğer maçlarında Uşakspor sahasında Çorumspor’u konuk edecek. 15.00’da başlayacak olan karşılaşma Huzurkent Altyapı Tesisleri’ndeki oynanacak.

Haftanın kapanış maçında Tarsus İdmanyurdu ile Ispartaspor karşı karşıya gelecek. 27 Aralık Stadı’ndaki karşılaşma yine 15.00’da başlayacak. (HABER-FOTOĞRAF: SALİH HANÇER)