MÜSİAD Başkanı Aslan’dan 15 Temmuz mesajı MÜSİAD Başkanı Aslan’dan 15 Temmuz mesajı

Hasan Hüseyin Şenlik kimdir? Hasan Hüseyin Şenlik nereli ve kaç yaşında? soruları sosyal medyada sıklıkla araştırılmaya devam ediyor.

Kırşehir'e SGK İl Müdürü olarak atanan ve Gebze'de görev aldığı süre boyunca Gebze halkının bağrına bastığı Hasan Hüseyin Şenlik kimdir? Hasan Hüseyin Şenlik nereli ve kaç yaşında?

Hacı Mehmet Akdeniz'in ardından Kocaeli Gebze’de 9 senedir başarılı görevinin ardından Kırşehir SGK İl Müdürü Hasan Hüseyin Şenlik kimdir? Hasan Hüseyin Şenlik nereli ve kaç yaşında?

Hasan Hüseyin Şenlik Kimdir?

1976 yılı Çorum Sungurlu doğumlu olan Şenlik İlk, orta ve lise öğrenimini Sungurlu’da yükseköğrenimini Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesinde başarıyla tamamladı.  1999-2001 Ziraat Bankası, 2002-2009 Emekli Sandığı Genel Müdürlüğü, 2010-2011 Rize Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğünde şef olarak görev yapan Şenlik, 2011-2012 Kırklareli İline bağlı Vize Sosyal Güvenlik Merkez Müdürlüğünde Müdür olarak görevini sürdürdü. 2012-2024 tarihlerinde Kocaeli Gebze Sosyal Güvenlik Merkez Müdürlüğünde Müdür olarak görev yapan Hasan Hüseyin Şenlik 04 Temmuz 2024 tarihinde Kırşehir İl Müdürü olarak atandı. Şenlik, Kişisel Gelişim Eğitici Eğitmenliği, Kişi İçi ve Kişiler Arası İletişim, Stres Yönetimi, İş Yerinde Psikolojik Taciz (Mobbing) ve Mücadele Yöntemleri ve birçok seminer ve kurslara katılmıştır. Emekli Sandığı kökenli olan Şenlik evlidir.

Muhabir: Fahrettin Toker