GAZETEMİZ ‘Kırşehir Çiğdem Gazetesi’nde Spor Muhabiri olarak görev yapan Salih Hançer, 2023-2024 Futbol sezonu içinde başta 2.Ligde ki Kırşehirspor’umuz, Bölgesel Amatör Ligi, Kırşehir Amatör Küme Futbol Ligi ve 8 alt yaş kategorilerini takip ederek sporun ve sporcuların yanında olmaya devam etti.

Geleceğin yüzücüleri Kırşehir’de yetişiyor Geleceğin yüzücüleri Kırşehir’de yetişiyor

Ömrünü yeşil sahalara adayan, çektiği fotoğraflar ve yaptığı haberlerle sporun ve sporcuların yanında olmaya devam eden onların bu işi daha fazla sevmesine vesile olan Salih Hançer’e tüm spor camiası olarak çok teşekkür ederiz.

Gazetemize açıklamalarda bulunan Salih Hançer, “Çok şükür 2023-2024 sezonu içinde tüm kategorileri sorunsuzca tamamladık. Ben işimi çok seviyorum ve severek yapıyorum. Gençlere faydamız olursa bizler çok mutlu oluyoruz. Kırşehir’in sporunu en iyi tanıtmak için elimden geleni yapmaya gayret gösteriyorum. Ömrümü Kırşehirspor ve spora adadım. Sporun olduğu her yerde olmaya çalıştım. Tüm maçları, okul sporlarını ve salon sporlarını takip ettim. Gazetemde hepsini yayınlayarak Kırşehirli gençlerimizle aynı havayı teneffüs ettim. Her türlü spor faaliyetleri ve etkinliğinin içinde yer almaya devam edeceğim. Amacım Kırşehir’deki tüm branşları en iyi, en doğru ve en hızlı bir şekilde duyurmak. Kırşehir’de gerçekten çok yetenekli sporcular var. İçlerindeki yetenekli sporcuları Kırşehirspor adı altında toplayıp Bölgesel Gelişim Ligi’nde mücadele etmeleri gerektiğinin kanaatindeyim. İnşallah yeni sezonda daha çekişmeli ve futbolumuzun üst noktalara taşındığı maçlar izleriz ve o maçları da siz değerli sporseverlere an ve an duyururuz” dedi.

Kaynak: (HABER MERKEZİ)