AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Tanıtım ve Medya Başkanı Av. Hamza Dağ "2023'e Doğru Şehir Buluşmaları" kapsamında 18 Kasım Cuma günü (yarın) Kırşehir’de olacak.

DİSK heyetinden Belediye Başkanı Ekicioğlu’na ziyaret DİSK heyetinden Belediye Başkanı Ekicioğlu’na ziyaret

Konu ile ilgili açıklama yapan AK Parti Kırşehir İl Başkanı Seher Ünsal, “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde yeni yüzyılda yeni destanlar yazmaya devam etmek için AK Parti Kırşehir Teşkilatı olarak bizler, milletimize hizmet aşkıyla çalışmalarımıza devam edecek ve Türkiye yüzyılında hep birlikle emin adımlarla ilerleyeceğiz. Geçtiğimiz hafta AR-GE Başkanlığımızın Teşkilat Akademisi  Programı ile “Türkiye Yüzyılı” eğitimlerini başarıyla tamamladık. 18 Kasım Cuma günü ise Genel Başkan Yardımcısı, Tanıtım ve Medya Başkanımız Sayın Av. Hamza Dağ ve AK Parti heyetimizle “2023'e Doğru Şehir Buluşmaları”nı yapacağız.

Kırşehir için verimli bir program olacak. Hem teşkilatlarımız hem de vatandaşlarımız ile bir araya geleceğiz. Dolu dolu bir gündemimiz var. Şehrimiz adına hayırlı olur inşaallah” dedi.

“2023'e Doğru Şehir Buluşmaları” Kırşehir programına AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Av. Hamza Dağ’ın yanı sıra AK Parti Genel Merkez MKYK Üyeleri Mehmet Karabay, Nazan Aytop, Sümeyye Bozkurt, Arzu Silin, Kırşehir Koordinatörü Halise Çiftçi, Ankara Milletvekilleri Emrullah İşler, Nevzat Ceylan, Zeynep Yıldız, Hacı Turan, Konya Milletvekilleri Hacı Ahmet Özdemir, Gülay Samancı, Selman Özboyacı da katılacağı bildirildi. (HABER MERKEZİ)