Gazetemizi ziyaret eden AK Parti İl Başkanı Seher Ünsal:

 “Halkımızın verdiği karar başımızın üstündedir”

AK Parti Kırşehir İl Başkanı Seher Ünsal ve yönetimi gazetemiz ve haber portalımız “Kırşehir Çiğdem'i ziyaret etti.

Gazetemiz “Kırşehir Çiğdem”in sahipleri Salih Güner ile Sait Yanık ve çalışanlarile bir süre sohbet eden Başkan Seher Ünsal, geçtiğimiz ay 48. kuruluş yıldönümünü kutlayan "Kırşehir Çiğdem"e nice yıllar diledi.

Ziyarette 31 Mart seçim sonuçlarıyla ilgili gazetemiz yöneticilerinin yönettiği çeşitli sorunları da yanıtlayan Başkan Seher Ünsal, "Seçim sonuçlarının ülkemize ve milletimize hayırlı olmasını diliyorum. Kazanan Türk demokrasisi olmuştur. Milletimizin verdiği her karar başımızın üstündedir. Kırşehir'de parti olarak seçimi kaybetmenin elbetteki üzüntüsünü yaşıyoruz. Kırşehir halkının verdiği karara saygımız sonsuzdur.Parti olarak seçimde neden istediğimiz sonuçları alamadık? Elbette bunun bir çok nedenleri olduğunu düşünüyoruz.Seçimlerin sonuçlarını hazırladığımız bir raporla genel merkezimizle paylaştık. İnşallah il genelinde seçilen tüm belediye başkanları partisi ne olursa olsun halkımıza verdiği vaadleri yerine getirirler” dedi.

Kırşehir'de devam eden bazı yatırım ve çalışmalar hakkında da çeşitli bilgiler veren Başkan Ünsal,  “Kırşehir'in bir çok sorunları var. Sayın Milletvekilimiz Necmettin Erkan ve Sayın Valimizle  birlikte bakanlarımızla sürekli istişare ve işbirliği halindeyiz. İnşallah şehrimizin bu sorunlarını da kısa sürede çözümlemek için bütün gücümüzle çalışmalarımıza devam edeceğiz" ifadelerini kullandı.

Geçtiğimiz hafta “Kırşehir Çiğdem”in de gündeme getirdiği Fizik Tedavi Merkezi'nde kullanılamayan ve çözüm bekleyen termal havuzlarının en kısa sürede hastaların hizmetine sunulması için gerekli çalışmaların devam ettiğini belirten Başkan Seher Ünsal, "Parti olarak Kırşehir'in bütün sorunlarına vakıfız. İl Başkanı olarak Milletvekilimizle birlikte, Valimizle, bakanlarımızla bu sorunu çözümlemek için girişimlerimizi sürdürüyoruz. Hedefimiz en kısa sürede şifalı termal sularımızdan hastalarımızın istifade etmesini sağlamaktır. Sanırım önümüzdeki günlerde havuzlarda yaşanan su kaçağının giderilecek ve hizmetine açılacaktır" diye konuştu.

(HABER: FAHRETTİN TOKER)

“Kırşehir'e yakışır hizmet anlayışına kaldığımız yerden devam ediyoruz” “Kırşehir'e yakışır hizmet anlayışına kaldığımız yerden devam ediyoruz”