CHP’nin 13 yıl il başkanlığını yapan ve bir dönem de milletvekili adayı olan Yılmaz Zengin, 31 Mart yerel seçimlerinde CHP’den Kırşehir İl Genel Meclisi Üyeliğine aday oldu.

                2005-2017 yılları arasında CHP İl Başkanlığı görevinde bulunan ve partisini her ortamda en iyi şekilde temsil eden, halkla kurduğu diyalogla herkesin sevgi ve saygısını kazanan Yılmaz Zengin’in CHP’den İl Genel Meclisi üyeliğine aday olması partililer arasında memnuniyetle karşılandı.

                Adaylık gerekçesini gazetemize açıklayan Yılmaz Zengin, “Üyeden geçmeyen yoldan iktidar olmanın anlamı olmaz, tadı da olmaz. Önemli olan partililerin, yani üyelerin desteğini alarak yola çıkmak ve iktidara ulaşmak. Ben de bu nedenle böyle bir çıktım. Tabi takdir partili üyelerimizindir. Onların vereceği karar başımızın üstündedir. 11 Şubat’ta yapılacak ön seçimde bütün adaylar gibi ben de üyelerimizin oylarına talibim. İnşallah sıralamaya girer ve seçilirsem, bütün sorunların bildiğim Kırşehirimin il, ilçe, belde ve köylerimizin ve buralarda yaşayan halkımızın sorunlarını çözmek için var gücümle çalışacağım. Şimdiden bütün üyelerimize sevgi ve saygılarımı sunuyorum” ifadelerini kullandı.

Kırşehir İl İstihdam ve Mesleki  Eğitim Kurulu Olağanüstü Toplandı Kırşehir İl İstihdam ve Mesleki Eğitim Kurulu Olağanüstü Toplandı

Yılmaz Zengin, 11 Şubat’ta yapılacak ön seçimle İl Genel Meclisi Üyeliğinde sıraya girebilmek için diğer adaylarla yarışacak. (HABER: İLKNUR ÖNCÜ)