Ziyaretçi akınına uğrayan Belediye Başkanı Ekicioğlu:

EGM'den kurbanlık alım satımı yapacaklara yönelik uyarı EGM'den kurbanlık alım satımı yapacaklara yönelik uyarı

 “HALKIMIZIN GÜVENİNİ BOŞA ÇIKARMAYACAĞIZ”

 

            31 Mart seçimlerinde en yakın rakibi AK Parti adayı Osman Arslan’a 11 bin oy fark atarak ikinci kez Kırşehir Belediye Başkanı seçilen Selahattin Ekicioğlu ziyaretçi akınına uğruyor.

Geçtiğimiz haftanın birkaç gününü İstanbul’a giderek Kırşehir’in ulaşım sorununa köklü çözüm getirmek amacıyla Metro A.Ş. yetkilileriyle görüşmeyle geçiren Başkan Selahattin Ekicioğlu’na Futbol Antrenörleri Derneği Başkanı Mehmet Şahin ve yönetim kurulu üyeleri, Kamanlılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Cahit Aydındurmuş ve yönetim kurulu üyeleri, Karacaören Muhtarı Murat Ceylan ve Karacaörenli bir grup hemşehrimiz, Dalakçı Köyü Muhtarı Yüksel Şahinoğlu ve Dalakçılılar Derneği yönetim kurulu üyeleri, Elektrik Mühendisleri Odası Kırşehir Temsilciliği Başkanı Mustafa Akgül ve yönetim kurulu üyeleriyle ziyarette bulunarak ikinci kez seçilmesinden dolayı tebriklerini ileterek yeni dönemde de çalışmalarında başarılar dilediler.

Kırşehir Kent Konseyi Başkanı Tahsin Üçgül ve yönetim kurulu üyeleri de Başkan Ekicioğlu’na hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Ayrıca Atatürk ve Cumhuriyet sevdalısı üçüncü sınıf öğrencilerde öğretmenleriyle birlikte Başkan Ekicioğlu’nu ziyaret edenler arasında yer aldılar.

Ziyaretlerine gelerek başarı dileklerini ileten bütün sivil toplum kuruluşlarının başkan ve yöneticilerine, hemşehrilerine teşekkür eden Başkan Ekicioğlu, “Demokrasilerde tercih halkımızdır. Halkımızın sandıkta verdikleri karar hepimizin başının tacıdır. 31 Mart seçimlerinde halkımız bizlere ikinci kez güven duydu ve bizlere bu görevi yeniden tevdi etti. Şimdi bizlere düşen görev hemşehrilerimin bu güvenini boşa çıkarmamak ve onlara verdiğimiz tüm vaadlerimizi yerine getirmektir. İnşallah Kırşehirimizi her alanda en iyi konuma getirmek için canla başla çalışacağız ve halkımızın bizlere olan güvenini boşa çıkarmayacağız” ifadelerini kullandı.(HABER: İLKNUR ÖNCÜ)

Editör: Cemre Bayram