Başkan Ekicioğlu, saha çalışması ve ziyaretlere devam ediyor

 

“Halkımız, yaşadığı ekonomik

sorunlarının çözümünü istiyor”

Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, saha ziyaretlerinde bulunarak esnafın ve vatandaşların sorunlarını yerinde dinlemeye devam ediyor.

Belediye Başkanı Ekicioğlu, Kırşehir Şehit Aileleri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği ile Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Ömer Dadal ve Cumhuriyet Başsavcısı Soner Aygün'ü ziyaret etti.

10 Ekim 2022 Pazartesi günü Milletvekili Metin İlhan ve Cumhuriyet Halk Partisi önceki dönemler il-ilçe yöneticileriyle birlikte, esnaf ziyareti yaparak vatandaşlarımızla da görüş alışverişinde bulunan Başkan Ekicioğlu, saha izlenimleri sonucu “Halkımız ekonomik sıkıntıdan şikâyetçi ve sorunlarına bir an evvel çözüm bulunmasını istiyor” ifadelerini kullandı.

Salı günü ise CHP İl Başkanı Baran Genç, CHP Merkez İlçe Başkanı, İl Genel Meclisi Üyeleri, CHP Kadın Kolları ve Gençlik Kolları Başkanlarıyla birlikte hemşehrilerimizle buluşan Başkan Ekicioğlu, sorunları dinlemeye devam etti ve görüş alışverişinde bulundu.

Başkan Ekicioğlu daha sonra, Türkiye Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfı Kırşehir Şubesi ile Kırşehir Şehit Aileleri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği ziyaretine katıldı. Başkan Mutlu Kılıçaslan ile görüş alışverişinde bulunan Başkan Ekicioğlu, “Şehit ve Gazilerimize olan borcumuzu asla ödeyemeyiz.” dedi.

“İktidar mensupları, yandaşları ziyaretleri bırakıp da halkın arasına girse tüm gerçekleri görecekler” “İktidar mensupları, yandaşları ziyaretleri bırakıp da halkın arasına girse tüm gerçekleri görecekler”

Başkan Ekicioğlu, daha sonra, ilimize atanan Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Ömer Dadal ve Cumhuriyet Başsavcısı Soner Aygün'ü ziyaret ederek görevlerinde başarılar diledi. (HABER MERKEZİ)