Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu:

 

“HALKIMIZ TÜRKİYE İÇİN KARAR VERECEK; GÜZEL GÜNLERİ  HEP BİRLİKTE KURACAĞIZ”

Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, 28 Mayıs'ta yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı 2. Tur seçimi öncesinde Kırşehir Milletvekili Metin İlhan ve Millet yetkisi İl Başkanları ile birlikte sahaya katılarak hemşehrilerimizi seçimlerde oy kullanarak davet etti.

Kırşehir'de istifa... Siyaseti bıraktığını duyurdu Kırşehir'de istifa... Siyaseti bıraktığını duyurdu

Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, seçimlerde milletin kararlılığının kitaplara verdiği önemine işaret ederek özgür, eşit ve adil bir Türkiye'nin yaratılması için birlikte kullanılması ve başarmanın önemine işaret etti.

Başkan Ekicioğlu, Cumhurbaşkanlığı ikinci tur seçimi öncesinde Milletvekili Metin İlhan ve Millet İttifakı İl Başkanları ile birlikte, Kırşehirli henşehrilerimizle bir araya geldikleri seçimlere katılmanın ve sandıklara sahip çıkmanın gerekliliği hakkında tartışmaya devam ediyor.

Başkan Ekicioğlu, milletvekili seçimindeki destekleri için sandığa giderek oy kullanan tüm hemşehrilerimize teşekkür ederek, Cumhurbaşkanlığı ikinci turunda da haktan, hukuktan ev adaletten yama bir Türkiye için Millet İttifakı olarak Kırşehir'de büyük bir başarı sağlanacağına olan inancını dile getirdi.       

Cumartesi günü Milletvekili Metin İlhan ve Millet İttifakı İl Başkanları, İl Genel Meclisi Üyesi ve gönüllüler ile birlikte, Kortulu ve Kumarkaç Köylerini ziyaret eden Başkan Ekicioğlu, ziyarette milletvekili seçimlerinde verdikleri destekleri için teşekkür ederek 28 Mayıs'ta yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ikinci tur geldiğinde de tüm hemşehrilerimizi sandığa gider ek oy kullanarak davet etti.

Cumartesi günü akşam saatlerinde ise Milletvekili Metin İlhan ve Millet İttifakı İl Başkanları ile birlikte, gençlerimizi vakit geçirdikleri mekanlarda ziyaret eden Başkan Ekicioğlu, gençlerin geleceği için üstlenecekleri seferlerin önemine değinerek, özgür ve yaşanılır bir ülke hep birlikte inşa etmek için tüm gençleri 28 Mayıs'ta gerçekleştirilecek olan Cumhurbaşkanlığı ikinci tur seçimlerinde sandığa giderek oy kullanmaları sonucunda bulundu. (HABER MERKEZİ)

Editör: Çiğdem Sönmez