Yerel seçimlere ilişkin kesin aday  Listelerinde son gün yarın Yerel seçimlere ilişkin kesin aday Listelerinde son gün yarın

         Kırşehir’de 5 yıldır Kültür ve Turizm müdürlüğü görevinde bulunan ve geçtiğimiz hafta Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından görevinden alınan Halil Çalışır, bir veda mesajı yayınladı.

         Bundan sonra görevine Kültür ve Turizm Uzmanı olarak devam edeceğini belirten Halil Çalışır, veda mesajında şunları ifade etti:

“Her bitiş bir başlangıçtır aynı zamanda her veda bir VEFA gerektirir.Bugün itibari ile yaklaşık 5 yıldır sürdürdüğüm İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü görevimden resmi olarak ayrılmış bulunmaktayım, görevime Kültür ve Turizm Uzmanı olarak devam edeceğim.

Öncelikle beni bu göreve layık gören devlet büyüklerime ve görev yaptığım süre içerisinde bana hiç bir zaman desteğini esirgemeyen aileme, kurum çalışanlarıma ve Kırşehir halkına şükranlarımı sunuyorum.Kimseye kızgın, kırgın ve küskün değilim.

“Nasıl ki! atandığımızda mutluluk ve sevinç duyuyor isek görevimiz bittiğinde de görevimizi gurur ve şerefle tamamlamanın onuru ve mutluluğu içerisindeyim.Bizler özel ve ayrıcalıklı insanlar değiliz, bu görevi yapacak binlerce insan var iken Allah hasbel kadar bu görevi yapmayı bir süreliğine bizlere nasip etti, bizlerde bu süre içinde elimizden geldiği kadar samimiyet ile ilimizi ve müdürlüğümüzü en iyi şekilde temsil etmenin gayret ve çabası içerisinde olduk.

Tekrar bu vesile ile; Bizleri  arayan soran, mesaj atan ve her daim bize inanan güvenen tüm devlet büyüklerime, dostlarıma ve Kırşehir halkına şükranlarımı sunar, bir görevi daha şerefle tamamlamanın gönül rahatlığıyla onur ve şerefle bitirilmesi gereken en önemli görevin hayat olduğunu bir kez daha hatırlatmak isterim. Kalın sağlıcakla...” (HABER: İLKNUR ÖNCÜ)