İYİ Parti Kurucular Kurulu’nda görev alan Kırşehirli hemşehrimiz Hakan Ünser, Genel Başkan Meral Akşener tarafından, 7 ilden sorumlu 3’ncü bölge koordinatörlüğe getirildi.

Hakan Ünser; gelecek yıl yapılacak yerel seçimler öncesi İYİ Parti’nin adayları nasıl ve hangi yöntemle belirleyeceği, seçimlerde en iyi başarıyı nasıl elde edeceği konularda çalışma yapmak üzere Kırşehir, Kayseri, Nevşehir, Yozgat, Sivas, Tokat ve Niğde illerinden sorumlu bölge koordinatörü oldu.

Geçtiğimiz günlerde İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’le yerel seçimlerde nasıl bir yol haritası izleneceği konusunda görüş alışverişinde bulunan Hakan Ünser, kendisine bu görevi veren Genel Başkan Akşener’e teşekkür etti.

"Bağımsız Türkiye'yi dosta düşmana gösterdik" "Bağımsız Türkiye'yi dosta düşmana gösterdik"

Ünser gazetemize yaptığı açıklamada, “Önümüzdeki yıl Mart ayında yapılacak yerel seçimler öncesi parti olarak her türlü çalışmayı ve hazırlığı yapıyoruz. İnşallah 26 Ağustos’ta Genel Başkanımız beklenen açıklamayı yapacak ve ondan sonra bizler seçimde en başarılı bir şekilde nasıl çıkarız düşüncesiyle sahada olacağız. Sayın Genel Başkanımız şahsımı Kırşehir, Kayseri, Nevşehir, Yozgat, Sivas, Tokat ve Niğde illerinden sorumlu genel koordinatörlüğüne getirmesi bizlerin omzundaki yükü daha da arttırmıştır. Benim amacım verilen bu görevi en iyi şekilde yerine getirmek ve bölge koordinatör olarak görev yapacağım illerde seçimde en iyi başarıları elde etmektir. Bu çerçevede 26 Ağustos’tan sonra inşallah 7 ilde sahada olacağız. 7 il, ilçe ve beldelerde hangi isimleri Belediye Başkan adayı, Belediye ve İl Genel Meclisi adayı olarak gösterir başarılı oluruz bunların çalışmasını yapacağız” ifadelerini kullandı. (HABER: İLKNUR ÖNCÜ)