Kırşehir'in sanatçısı yarın TRT'de Kırşehir'in sanatçısı yarın TRT'de

AK Parti’den 22. Dönem Kırşehir ve 27. Dönem Ankara Milletvekili seçilen hemşehrimiz Hacı Turan, AK Parti Genel Başkan Vekili Mustafa Elitaş’ın teklifleri, Cumhurbaşkanı ve Genel Başkan Recep Tayyip Erdoğan’ın olurlarıyla Genel Başkan Vekili Yardımcısı olarak görevlendirildi.

TBMM’de Kırşehir ve Ankara Milletvekili olarak iki dönem görev yapan ve bu görev süresi içinde Kırşehir ve seçim bölgesi Ankara’ya önemli hizmetler gerçekleştiren Hacı Turan’ın AK Parti’de önemli bir göreve getirilmesi Kırşehir’de memnuniyetle karşılandı.

Hacı Turan AK parti Genel Başkan Vekili Yardımcılığına getirilmesinin ardından yaptığı açıklamada, “AK Parti Genel Başkan Vekilimiz Sayın Mustafa Elitaş’ın teklifleri, Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ın olurlarıyla Genel Başkan Vekili Yardımcısı olarak görevlendirilmiş bulunmaktayım. Bizleri bu göreve layık gören Sayın Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a şükranlarımı sunarım. Durmak Yok Yola Devam” ifadelerini kullandı.

“Kırşehir Çiğdem” olarak Hacı Turan’ı kutluyor, yeni görevinde başarılar diliyoruz. (HABER: İLKNUR ÖNCÜ)