AK Parti Ankara Milletvekili ve TBMM Çevre Komisyonu Üyesi Kırşehirli hemşehrimiz Hacı Turan, Ankara 3. Bölgeden aday adaylığı başvurusunu yaptı.

Ankara Milletvekili olarak seçim bölgesine önemli hizmet ve yatırımlar getiren, Kırşehir Milletvekili olmamasına rağmen Kırşehir ve Mucur başta olmak üzere tüm ilçelerin sorunlarının çözümü için her türlü girişim ve çalışmayı yapan Milletvekili Hacı Turan, Kırşehir’deki partili-partisiz bütün hemşehrilerinin de her türlü sorunlarını çözümüne katkı sunduğu için herkesin sevgi ve saygısını kazanıyor.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere tüm bakan ve bürokratlara yakınlığı ile bilinen Hacı Turan’ın AK Parti’den Ankara 3. Bölge’den milletvekili adayı gösterilmesine kesin gözle bakılıyor.

2002-2007 yılları arasındaki 22. Dönemde TBMM’de AK Parti’den Kırşehir Milletvekili olarak görev yapan Hacı Turan, AK Parti teşkilatlarında birçok kere il koordinatörlüğü ve bölge koordinatörlüğü olarak görev aldı.

2015-2018 yılları arasında AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı olarak görev yapan Hacı Turan, 27. Dönem milletvekili seçimlerinde Ankara'dan AK Parti milletvekili olarak Meclis'e girdi.

Önceki gün AK Parti’den yeniden adaylık başvurusunda bulunan ve halen AK Parti Ankara Milletvekili ve TBMM Çevre Komisyonu Üyesi olan hemşehrimiz Hacı Turan, 55 yaşında, evli ve 3 çocuk babası. (HABER: BEYHAN BALLI)