Kırşehir CHP’de 2004 ile 2018 yılları arasında il yönetim kurulu üyeliği, 2009-2014 yılları arasında CHP’den Kırşehir İl Genel Meclisi Üyeliği, 2018-2019 yılları arasında CHP Kırşehir İl Başkanlığı görevinde bulunan Hacı Tanrıbuyurdu, gelecek yıl yapılacak yerel seçimlerde Kırşehir’de İl Genel Meclisi üyeliği için aday adayı oldu.

         4 Aralık Pazartesi günü CHP Kırşehir İl Merkezi’ne giderek İl Genel Meclisi Üyeliğine aday adayı olan Hacı Tanrıbuyurdu’nun başvurusunu CHP Kırşehir İl Başkanı İsa Şahin aldı.

9. Yargı Paketi, TBMM Adalet Komisyonunda kabul edildi 9. Yargı Paketi, TBMM Adalet Komisyonunda kabul edildi

Başvurun ardından “Kırşehir Çiğdem”e bir açıklama yapan Hacı Tanrıbuyurdu, “Yaklaşık 20 yıldır CHP’nin içinde aktif yönetici olarak görev aldı. İl Yönetim Kurulu Üyeliği, İl Genel Meclisi Üyeliği ve İl Başkanlığı görevinde bulundum. Kırşehir ilçe ve köylerinin sorunlarını biliyorum. Hemşehrilerimin ısrarları sonucu ikinci kez İl Genel Meclisi Üyesi seçilerek halkımıza hizmet vermek için aday adayı oldum. Partim şahsıma bu görevi verir ve hemşehrilerim de oylarıyla destek olursa elimden gelen tüm çabayı göstererek onlara en iyli hizmetleri yapacağım” dedi.

CHP İl Başkanı İsa Şahin ise Hacı Tanrıbuyurdu’ya başarılar diledi. (HABER: İLKNUR ÖNCÜ)

Editör: Ayhan Ceylan