SALON: Aşıkpaşa Spor Salonu (Kırşehir)

HAKEMLER: Vehbi Doğan**, Veysel Genç**

HACI FATMA ERDEMİR AND. LİSESİ: Beyza Suer**, İrem Naz Durdu**, Buse Duman**, Buket Kayapa**, Fatma Sude Ünaldı**, Ceyda Yılmaz**, Rukiye Koca**, Elifsu Karakoç**, Elif Ceylan**, Dilan İnce**

BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENİ: Fahri Eroğlu

OSMAN YALÇINLAYA AND. LİSESİ: Nisan Deren Ata**, Nisa Nur Özkur**, Mercan Çelik**, Fatma Nur Kılıç**, Fatma Çelik**, Zeynep Arık**, Elif Berktaş**, İclal İlhan**, Emir Altın**,

BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENİ: Alper Ertuğrul Ünlü, Özgür Özdemir

SETLER: 25-13, 25-16, 25-19 (Hacı Fatma Erdemir And.)

MAÇ SONUCU: 3-0 (Hacı Fatma Erdemir And.)

LİSELERARASI genç kızlar Voleybol B’de A Grubu’nda mücadele eden iki ekip Hacı Fatma Erdemir Anadolu Lisesi ile Osman Yalçınkaya Anadolu Lisesi karşı karşıya geldi. Maçı set vermeden 3-0’lık skorla kazanan Hacı Fatma Grup’tan lider olarak çıkmayı başardı.

İlk maçında Sıddık Demir Anadolu Lisesi’ni set vermeden 3-0’la geçerek Grup’tan çıkma adına önemli bir galibiyet elde eden Hacı Fatma Erdemir Anadolu Lisesi, 2’nci maçında Osman Yalçınkaya ile karşılaştı.

Aşıkpaşa Spor Salonu’nda oynanan karşılaşmayı Vehbi Doğan, Veysel Genç hakem triyosu birlikte yönetirken, karşılaşmanın ilk setini Hacı Fatma 25-13 kazanmasını bildi.

Trendyol Süper Lig'de 2023-2024 sezonu sona erdi Trendyol Süper Lig'de 2023-2024 sezonu sona erdi

Karşılaşmanın 2.setinde de etkili oyununu sürdüren ve rakibini hataya sürükleyen Hacı Fatma Erdemir Anadolu Lisesi 25-16 kazanarak seride durumu 2-0’a getirdi.

Mücadelenin son seti ilk sete oranla daha heyecanlı ve kıran kırana geçerken, 25-19 kazanan Hacı Fatma Erdemir Anadolu Lisesi maçtan da set vermeden 3-0’lık skorla galip ayrılarak A Grubu’nu lider olarak tamamladı.

(HABER-FOTOĞRAF: SALİH HANÇER)