Siyah-beyazlılar, Fatımatüz Zehra’yı set vermeden yenerek il üçüncüsü olmayı başardı…

Hacı Fatma 3’üncü oldu

SALON: Aşıkpaşa Spor Salonu (Kırşehir)

HAKEMLER: Gökhan Çapar**, Veysel Genç**

HACI FATMA ERDEMİR AND. LİSESİ: Beyza Suer**, İrem Naz Durdu**, Buse Duman**, Buket Kayapa**, Fatma Sude Ünaldı**, Ceyda Yılmaz**, Rukiye Koca**, Elifsu Karakoç**, Elif Ceylan**, Dilan İnce**

BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENİ: Fahri Eroğlu

FATIMATÜZ ZEHRA KIZ İMAM HATİP LİSESİ: Duru Ecrin Ziylan**, Reyyan Sude Çetin**, Elif Naz Kıratlı**, Mina Nur Kılıç**, Döndü Nur Çelik**, Zehra Betül Yerlikaya**, Elif Keleş**, Eylül Özen**, Ahsen Demir**, Melike Çakı**, Elif Sude Maral**

BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENİ: Ebru Orhan

SETLER: 25-11, 25-16, 25-19 (Hacı Fatma Erdemir Anadolu Lisesi)

MAÇ SONUCU: (Hacı Fatma Erdemir Anadolu Lisesi)

OKUL sporları faaliyet raporunda yer alan Liselerarası Genç Kızlar Voleybol B’de 3’üncülük, 4’üncülük maçında Hacı Fatma Erdemir Anadolu Lisesi ile Fatımatüz Zehra Kız İmam Hatip Lisesi karşı karşıya geldi. Maçı set vermeden 3-0’la geçen Hacı Fatma Erdemir Anadolu Lisesi İl 3’üncüsü oldu.

Yarı finalde Kaman Fen Lisesi’ne 3-2’lik skorla yenilen Hacı Fatma Erdemir Anadolu Lisesi ile Kırşehir Fen Lisesi’ne 3-0’la kaybeden Fatımatüz Zehra Kız İmam Hatip Lisesi karşılaştı.

Aşıkpaşa Spor Salonu’nda oynanan ve Gökhan Çapar ile Veysel Genç’in birlikte yönettiği maçın ilk setini 25-11 kazanan Hacı Fatma Erdemir Anadolu Lisesi 1-0 öne geçti.

Karşılaşmanın 2’nci setini 25-16, son setide 25-19 kazanan Hacı Fatma Erdemir Anadolu Lisesi maçtan da 3-0’lık net bir skorla galip ayrılarak Kırşehir’de düzenlenen Liselerarası genç kızlar Voleybol B’de İl 3’üncüsü oldu.

U11 Ligi’nde dev maç, ‘Minik Kramponlar-Yabanlıspor’ U11 Ligi’nde dev maç, ‘Minik Kramponlar-Yabanlıspor’

Karşılaşmanın ardından düzenlenen kupa töreninde 4’üncü olan Fatımatüz Zehra Kız İmam Hatip Lisesi’ne kupa ve madalyalarını Kırşehir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Antrenörlerinden Veysel Genç verdi.

İl 3’üncüsü olan Hacı Fatma Erdemir Anadolu Lisesi’ne kupa ve madalyalarını Fatımatüz Zehra Kız İmam Hatip Lisesi Beden Eğitimi Öğretmeni Ebru Orhan verdi.

Kupa ve madalya töreni sonrası dereceye giren takımlar, idareciler ve antrenörler Aşıkpaşa Spor Salonunda günün anısına hatıra fotoğrafı çekindiler.

Muhabir: FAHRETTİN TOKER