Zorlu hava koşullarına karşı MEDAŞ’tan mücadele

Zorlu hava koşullarına  karşı MEDAŞ’tan mücadele

Meram Elektrik Dağıtım A.Ş. hizmet bölgesini etkisi altına alan kötü hava koşullarına karşı enerji nöbetine başladı.

Hava muhalefetinin yoğun olduğu bölgelere yönlendirilen ilave 100 personel ve 30 araçla birlikte toplamda 900 kişilik ekip ve 210 araç ile sahada bulunan MEDAŞ, zorlu hava şartlarında enerji sürekliliği için çalışmalarına devam ediyor.

MEDAŞ tarafından, il ve ilçe merkezleri ile bölgedeki kırsal kesimlerde de etkisi devam eden şiddetli kar yağışı nedeniyle yaşanabilecek arızalara en hızlı şekilde müdahale edildiği bildirildi.

Hava muhalefeti nedeni ile MEDAŞ Çağrı Merkezi’nde zaman zaman bekleme süreleri uzamakta olup, kesinti ve arızalarla ilgili gelen bildirimlere hızlı yanıt verebilmek adına müşteri temsilcisi kapasitesi artırılmış olup aynı zamanda meramedas.com.tr kurumsal web adresi üzerinden de kesinti bildirimi ve takibi yapılabiliyor.

Bu arada MEDAŞ’ın Kırşehir’deki altyapı çalışmaları devam ediyor. MEDAŞ Yenice Mahallesi, Kuşdili Mahallesi ve Medrese Mahallesi’nde şebeke yenileme çalışmalarına ara vermeden sürdürürken, Kırşehir Belediyesi de MEDAŞ’ın bozduğu kaldırım ve yolları yeniden yapıyor. (HABER MERKEZİ)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER