“Zor bir yılı geride bırakacağız” 

“Zor bir yılı geride bırakacağız” 

KESOB Başkanı Öztürk’ten yeni yıl mesajı

“Zor bir yılı geride bırakacağız” 

KIRŞEHİR Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Bahamettin Öztürk, yeni yıl dolayısıyla bir mesaj yayınladı.
Pandemi nedeniyle yaşanan tüm olumsuz deneyimlerin kendimizi zaman zaman çaresiz ve umutsuz hissetmemize sebep olsa da, bir taraftan da aslında ne kadar fazla şeye sahip olduğumuzu bizlere fark ettirdiğini ifade eden Başkan Bahamettin Öztürk, yayınladığı yeni yıl mesajında şunları söyledi:
“Dünya ve Türkiye için önemli gelişmelere sahne olan bir yılı daha geride bırakırken, sevinçlerin, mutlulukların ve ümitlerin yeniden yeşereceği yeni bir yıla girmenin mutluluğunu yaşıyoruz.
“Acı ve tatlı hatıralarıyla 2020 yılını geride bırakıyor yeni umut ve beklentilerle 2021’e giriyoruz. Kabul edilmelidir ki, 2020 yılı dünyamız ve ülkemiz açısından zor bir yıl olmuştur. Pandemi nedeniyle yaşanan tüm olumsuz deneyimler kendimizi zaman zaman çaresiz ve umutsuz hissetmemize sebep olsa da, bir taraftan da aslında ne kadar fazla şeye sahip olduğumuzu bizlere fark ettirdi.
“Yeni bir yıl, yeni başlangıçlar ve umutlarla Ülkemizin ve milletimizin birlik ve beraberliğinin 2021 yılında daha da güçlenerek devam edeceğine, birbirimize kenetlenmiş, daha güçlü bir ülke olacağımıza ve geleceğe daha güvenle bakacağımıza olan inancım tamdır.
Bu duygu ve düşüncelerle; vatan uğruna gözlerini kırpmadan hayatlarını ortaya koyan aziz şehitlerimize Allah’tan rahmet, gazilerimize sıhhat ve afiyet diliyorum. Geride bıraktıkları ailelerine sabırlar diliyorum. Yeni yılın yeni başlangıçlar ve umutlarla beraber, koronavirüs (covid-19) salgınından en çok etkilenen tüm Esnaf ve Sanatkârlarımızın yeni yılını en içten dileklerimle kutlar, bir kez daha 2021 yılının ülkemiz ve tüm insanlık için öncelikle sağlık, barış, huzur ve refah getirmesini temenni ediyorum.” (HABER: BEYHAN BALLI)
 

Güncelleme Tarihi: 31 Aralık 2020, 15:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER