“Yepyeni bir yıla girmenin sevincini yaşıyoruz”

“Yepyeni bir yıla girmenin sevincini yaşıyoruz”

KESOB Başkanı Öztürk’ten yeni yıl mesajı:

“Yepyeni bir yıla girmenin sevincini yaşıyoruz”

KIRŞEHİR Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Bahamettin Öztürk yeni yıl dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Ekonomik yönden büyük zorluklarla mücadele eden esnaf ve sanatkârların, yeni yılda yeni umutlarla, yeni projelere imzalar atarak, hem ekonomi gelişir, hem de güçlü bir esnaf ve sanatkâr yaratmanın sevincini yaşamayı umut eden Başkan Bahamettin Öztürk, yayınladığı yeni yıl mesajında şunları söyledi:

“Acısıyla tatlısıyla yaşadığımız bir yılı daha geride bırakırken yepyeni bir yıla girmenin sevincini yaşıyoruz. Geride bıraktığımız 2021 yılının muhasebesini yaptığımız şu günlerde, hayata geçirmek istediğimiz yeni hedefler için, yeni yılda büyük ümit ve beklentiler içerisindeyiz. Umarım ülke genelinde barışın, mutluluğun, huzurun, sevgi ve saygının hakîm olduğu, bolluk ve bereketin, kazancın daha çok olduğu bir yıl geçiririz.

“Ekonomik yönden büyük zorluklarla mücadele eden değerli Esnaf ve Sanatkârlarımız, umarım yeni yılda yeni umutlarla, yeni projelere imzalar atılır ve hem ekonomimiz gelişir, hem de güçlü bir Esnaf ve Sanatkâr yaratmanın sevincini yaşarız.

“Kırşehir Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği olarak, hoşgörü ve dayanışma içinde hareket ettiğimiz, tüm alt ve üst düzey Kamu Kurum ve Kuruluşlarla, aynı dayanışma ve istikrarla, yeni yılda da, yepyeni plan ve projelere imzalar atmak hedefindeyiz. Başta siz Esnaf ve Sanatkârlarımız, esnafımız olmak üzere, tüm hemşerilerimizin Yeni Yılını en içten dileklerimle kutlar, 2022 yılının herkese sağlık, başarı, mutluluk ve bol kazanç getirmesini temenni eder, saygı ve selamlarımı sunarım.” (HABER MERKEZİ)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER