'Yeni yıla yeni umutlarla giriyoruz'

'Yeni yıla yeni umutlarla giriyoruz'


Vali İbrahim, yeni yılda kamuda çalışanları unutmadı:

“Yeni yıla yeni umutlarla giriyoruz”

Vali İbrahim Akın, yılbaşı akşamında 24 saat esasına göre görev yapan kurum çalışanlarını ziyaret etti.
Yeni yıl nedeniyle kurumları ziyaret eden Vali İbrahim Akın, Ahi Polis Merkezi Amirliği, 112 Acil Çağrı Merkezi, 3 No’lu Merkez Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonu ve uygulama noktalarını gezerek çalışanların yeni yılını kutladı.
İlk ziyaretini 112 Acil Çağrı Merkezi ve ardından 3 No’lu Merkez Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonuna yapan Vali Akın bu kurumlarda görev yapmakta olan personelle bir araya gelerek sohbet etti.
İl Sağlık Müdürü Ali Bulut ve 112 Acil Çağrı Merkezi Müdürü Selim Yılmaz’dan çalışmaları ve merkeze düşen çağrılar hakkında bilgiler alan Vali Akın, personele çalışmalarında kolaylıklar diledi.
Daha sonra Ahi Polis Merkezi Amirliği’ni ziyaret eden Vali İbrahim Akın, İl Emniyet Müdürü Murat Türesin tarafından karşılandı. Burada emniyet teşkilatı mensuplarının yeni yılını kutlayan Vali Akın, polislik mesleğinin önemine işaret ederek ilimizde 2019 yılının huzur içinde geçmesini sağlayan teşkilat mensuplarına çalışmalarında başarılar diledi.
Ardından emniyet ve jandarma ekipleri tarafından yürütülen uygulama noktalarını gezen Vali İbrahim Akın, görev başındaki ekiplerin ve uygulamada durdurulan vatandaşların yeni yılını kutladı, ayrıca, sürücü ve yolculara hayırlı yolculuklar diledi.
Bizlerin huzuru, sağlığı ve güvenliği için ailelerinden uzak bir şekilde çalışarak yeni yıla giren personele moral vermek amacıyla kurumları ziyaret ettiğini belirten Vali İbrahim Akın, tüm çalışanların yeni yılını kutlayarak, 2020 yılının sağlık, mutluluk ve başarı getirmesi dileğinde bulundu. (HABER MERKEZİ)
Güncelleme Tarihi: 01 Ocak 2020, 15:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER