Yardım Sevenler Derneği 93 Yaşında

Yardım Sevenler Derneği 93 Yaşında

Yardım Sevenler Derneği Kırşehir Şubesi Yönetim Kurulu Üyeleri, 93. Kuruluş Yıldönümü sebebiyle Vali İbrahim Akın’ı ziyaret etti.
Yardım Sevenler Derneği Kırşehir Şube Başkanı Nurten Büyüksaraçoğlu ve yönetim kurulu üyeleri kuruluş yıldönümü öncesi Cacabey Meydanı’ndaki Atatürk Anıtı’na çelenk sunup, saygı duruşunda bulunduktan sonra Vali İbrahim Akın’ı makamında ziyaret ederek çalışmaları hakkında bilgiler sundular.
Yardım Sevenler Derneği Kırşehir Şube Başkanı Nurten Büyüksaraçoğlu başkanlığında gerçekleşen ziyarette bir konuşma yapan Vali İbrahim Akın, Yardım Sevenler Derneği’nin itinalı çalışmalarıyla önemli hizmetlerde bulunduklarını söyledi.  
Dernek üyelerinin özverili çalışmaları sonucunda elde ettikleri gelirleri başta eğitim olmak üzere ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza ulaştırarak hayır işlerinde bulunduklarını ifade eden Vali İbrahim Akın, “Yardım Sevenler Derneği üyeleri, ülkemiz genelinde olduğu gibi ilimizde de çok önemli işler gerçekleştiriyorlar. Hayırseverlerin katkılarının yanı sıra dernek üyelerimizin kendi el emekleri ürünler ile gelir elde etmek için büyük emek sarf ettiklerine şahidiz. Bu vesileyle derneğimizin kuruluşunun 93. Yıldönümünde emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.” dedi.
Ziyaret, Yardım Sevenler Derneği Kırşehir Şube Başkanı Nurten Büyüksaraçoğlu’nun faaliyetleri hakkında bilgiler vermesi ile sona erdi. (HABER MERKEZİ)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER