Vali Akın'dan kurum ziyaretlerine devam

  

Vali Akın'dan kurum ziyaretlerine devam
  
Kurum ziyaretlerine devam eden Vali İbrahim Akın Ticaret İl Müdürlüğü ile Gümrük Müdürlüğü’nü ziyaret ederek incelemelerde bulundu.
Vali İbrahim Akın ziyaretlerinde Ticaret İl Müdürü Mahmut Dalgalı ve Gümrük Müdürü Serkan Kaplan’dan kurum faaliyetleri ile ilgili brifing aldı.
Ziyaretleri sırasında yaptığı konuşmada, kurumların vatandaşlarımıza kaliteli hizmet sunmasını çok önemsediklerini dile getiren Vali İbrahim Akın; “Ticaret İl Müdürlüğümüz ticaret erbabının yanı sıra Tüketici Haklarının Korunması noktasında vatandaşlarımıza önemli hizmetler yapıyor. Vatandaşlarımızın aldıkları ürün ve hizmetlerde yaşadıkları hak kayıplarını önlemek ya da haklarını geri almak için yapılan müracaatlarda Tüketici Hakem Heyeti vasıtasıyla vatandaşlarımızın hakkını arayan bir kuruluş olarak görev ifa ediyor,” dedi.
Faaliyetini sürdüren Gümrük Müdürlüğünün özellikle ihracaat ve ithalat yapan kuruluşların işlemlerinde büyük kolaylık sağladığını belirten Vali İbrahim Akın, Gümrük Müdürlüğü’nün ilimizde yapılan dış ticaretin artmasına ve gelişmesine katkı sağladığına inandığını söyledi.
Ziyaretinde kurum binalarında incelemelerde bulunan Vali Akın, birimleri gezerek personelden Koranavirüs tedbirlerine eksiksiz olarak uymalarını istedi. (HABER MERKEZİ)
Güncelleme Tarihi: 03 Ekim 2020, 13:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER