Vali Akın'dan Çalışanlara Bayram Ziyareti

Vali Akın'dan Çalışanlara Bayram Ziyareti

Vali İbrahim Akın, 24 saat esasına göre çalışan kurumları ziyaret ederek personelin Ramazan Bayramını kutladı.
Ramazan Bayramı nedeniyle Ahi Polis Merkezi Amirliği, Çuğun Jandarma Karakol Komutanlığı, 112 Acil Çağrı Merkezi, İl Ambulans Servisi Başhekimliği, Kırşehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil Servisi, Vefa Sosyal Destek Grupları ile Emniyet ve Jandarma uygulama noktalarını ziyaret eden Vali Akın çalışanların bayramını kutladı.
İl Jandarma Komutanı J. Alb. Ferhat Kuran ve İl Emniyet Müdürü Murat Türesin’in de katıldığı ziyaretler sırasında konuşan Vali İbrahim Akın, halkımızın huzuru, sağlığı ve güvenliği için bayramı özveri ile çalışarak geçiren personele moral vermek amacıyla kurumları ziyaret ettiklerini belirtti.
Bir Ramazan Bayramı’na daha erişmenin mutluluğunu yaşadığımızı ifade eden Vali Akın, “Koronavirüs salgınının olumsuz etkileri tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de devam etmektedir. Devletimiz salgının yayılmasını önlemek ve toplum sağlığını korumak amacıyla gereken tedbirleri almaktadır. Vatandaşlarımızın da bayram süresince alınan bu tedbirlere riayet etmesini bekliyoruz. Bu duygularla tüm İslam âleminin, milletimizin, Kırşehirli hemşehrilerimizin ve görevi başındaki personelimizin Ramazan Bayramını kutluyorum” dedi.
Vali İbrahim Akın’ın programı eşi Saliha Akın ile birlikte şehitlerimizin ailelerine yaptıkları ziyaretler ile sona erdi.(HABER MERKEZİ)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER