TEŞEKKÜRLER KIRŞEHİR…

TEŞEKKÜRLER KIRŞEHİR…

28 Mart 1977 tarihinde yayın hayatına başlayan, ara vermeden 44 yıldır Kırşehirlilerin gözü, kulağı ve dili olan gazetemiz “Kırşehir Çiğdem”e 45. yıla girmesi nedeniyle ziyaret ve tebrik mesajları yağdı.
Vali İbrahim Akın, Ankara Milletvekilleri Hacı Turan ve Yıldırım Kaya,  Kırşehir Milletvekili Metin İlhan, Kırşehir eski Milletvekilleri Mikail Arslan, Prof. Dr. Yıldırım Türk, Hüseyin Bayındır ve Sabri Yavuz, Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, AK Parti İl Başkanı Seher Ünsal, CHP İl Başkanı Baran Genç ve Merkez İlçe Başkanı Doğan Yıldızhan, İYİ Parti İl Başkanı Müfit Göçen, Kırşehir Belediye Başkan Yardımcıları Asaf Kayaoğlu, Nuri Araz, Hamza Çam, Kırşehir İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Kurtuluş Yılmaz, Basın İlan Kurumu Ankara Şube Müdürü Murat Yürekli, Valilik Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Osman Demir, Sağlık Müdürü Dr. Ali Bulut, Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Tamer Demir, Kırıkkale İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürü Şinasi Kaya, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mustafa Yılmaz, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği ve Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Bahamettin Öztürk, Kırşehirliler Vakfı yöneticileri, Kırşehir Öğrenim Gençliğine Yardım Derneği yöneticileri, Ahilik Vakfı Genel Başkanı ve Başkan Yardımcıları, İnşaat Mühendisleri Odası Kırşehir Temsilcisi Haluk Türedi, Kırşehir Elektrik Teknisyenleri ve Esnafı Odası Başkanı Kenan Kerimoğlu, Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Mehmet Tekin, Türk Hava Kurumu Kırşehir Şubesi Başkanı İsmet Yapıcı, CHP eski il başkanları Gazi Özer, Yılmaz Zengin ve Mithat Mutlu, Kırşehir eski Emniyet Müdürü İsmail Hakkı Akyüz, Prof. Dr. Duran Bülbül, Dr. Erdal Ahat, Dr. Metin Durandurdu, Dr. Uğur Gönül, Dr. Mehmet Yetiş, Dr. Sadettin Doğangün, Dr. Gündüz Yücesan, Prof. Dr. Hüsnü Özek, Banka Müdürü Lütfi Özek, Ahi Basın Birliği Başkanı ve AHİ TV Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Eraslan, Kırşehir Basın Konseyi Başkanı Sait Yanık ile bazı daire müdürleri oda ve dernek başkanları, bazı mahalle muhtarları, İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya gibi il ve ilçelerinden çok sayıda Kırşehirli hemşehrilerimiz, okurlarımız gazetemize gelerek, çiçek göndererek, telefonla arayarak ya da e-maille kutladılar.
Gazetemiz “Kırşehir Çiğdem”in imtiyaz sahibi Salih Güner, 45. yıl mutluluğunu paylaşan Kırşehir il yöneticilerine, siyasilerine ve okuyucularına teşekkür ederek “44 yıl önce ağabeyim Şevket Güner’le kurarak bugünlere getirdiğimiz gazetemiz ‘Kırşehir Çiğdem’in bu mutlu gününü paylaşan herkese teşekkür ediyoruz. 44 yıldır Kırşehir’e hizmet yolunda nice engelleri aştık, bugünlere geldik. “Kırşehir Çiğdem” 45 yıldır Kırşehir basının değişmez lideri olarak hep Kırşehir’e hizmeti ön plânda tuttu. 28 Mart 1977’de “Kırşehir Çiğdem”i yayınlamaya başlarken söz verdiğimiz gibi Kırşehir’in sorunlarını gündeme getirerek çözmenin çabası içinde olduk. Her türlü sıkıntılara göğüs gererek bugünlere geldik. Her şeye rağmen 44 yıldır hiçbir kişi ve kuruluşla kavgası olmayan, sadece Kırşehir ve Kırşehirlilere hizmet etmek olan “Kırşehir Çiğdem”  45. yılını kutlarken, bundan sonra da gazetecilik çizgisinde ve dürüstlükten sapmadan; seviyeli, Kırşehir’e hizmet edenlerin yanında hep destekçisi oldu, bundan sonra da Kırşehir’in çıkarlarını tercih edenlerin yanında ve destekçisi olacak. Büyük Atatürk’ün ilkelerinden ayrılmadan, mesleğini ayağa düşürmeden 44 yıldır Kırşehir’e hizmet ederken, bu yolda bizlere maddi ve manevi desteklerini esirgemeyen kişi ve kuruluşlara, ilimiz yöneticilerine, hemşehrilerimize ve okurlarımıza teşekkür ediyor, onların güven ve desteğiyle nice yıllar birlikte olmak dileğiyle saygılar sunuyoruz” dedi. (HABER: BEYHAN BALLI)

Güncelleme Tarihi: 01 Nisan 2021, 17:37
YORUM EKLE
YORUMLAR
DEMİR. AKBAYIR
DEMİR. AKBAYIR - 3 hafta Önce

BİZLERİN KIRŞEHİRDEKİ GÖZÜMÜZ KULAGIMIZ OLAN GAZETEMİZİN VE SAYIN ŞEVKET GÜNER BEYEFENDİNİN DAHA NİCE. UZUN YILLAR BİZLERLE OLMASINI GÖNÜLDEN DİLİYORUM. SAYGI VE SEVGİLER

SIRADAKİ HABER