Terziler Odası’nda Başkan Öztürk güven tazeledi

Terziler Odası’nda Başkan  Öztürk güven tazeledi

Kırşehir Terziler, Konfeksiyoncular ve Ayakkabıcılar Esnaf Odası Başkanlığı Genel Kurul toplantısı Cumartesi günü gerçekleştirildi ve tek liste ile girilen genel kurulda mevcut başkan Bahamettin Öztürk bir kez daha başkan seçilerek güven tazeledi.

Kırşehir Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Toplantı Salonunda gerçekleştirilen Terziler, Konfeksiyoncular ve Ayakkabıcılar Esnaf Odası Başkanlığı Genel Kurul Toplantısı saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başladı. 316 üyesi bulunan oda seçimleri tek liste ile yapıldı. Genel kurula esnaf odası başkanları ve üyeler katılım sağladı.

Seçimi kazanmasının andından bir teşekkür konuşması yapan Başkan Bahamettin Öztürk, seçimlerin esnaf ve sanatkârlara hayırlı olması dileğinde bulundu.

Başkan Öztürk, “Bugüne kadar tüm esnaflarımızın oda ayırmaksızın sesini üst kurumlarda duyurmaya, sorunlarını iletmeye özen gösterdik. Bu gücü de esnaflarımızdan alıyoruz. Allah birliğimiz ve dirliğimizi bozmasın. Bundan sonra da birlik içinde çalışmayı nasip etsin. Bizi yeniden bu göreve layık gören tüm üyelerimize teşekkür ederim.” dedi.

Kırşehir Terziler, Konfeksiyoncular ve Ayakkabıcılar Esnaf Odası'nın yeni yönetim kurulu ise şu şekilde:

Yönetim Kurulu Başkanı: Bahamettin Öztürk

Yönetim Kurulu Asil Üye: Oğuz Cihan, Yılmaz Uçar, Ali Bilge, Sinan Dağıstan, Ali Güven, Veysel Ekin.

Yönetim Kurulu Yedek Üye: Hikmet Altuntaş, Yasin Ay, Levent Çalışır, İclal Güneş, Ali Yaşasın, Göksal Seyhan, Ali Dağdeviren.

Denetim Kurulu Asil Üye: Miyase Aydoğmuş, Taliha Sin, Sema Özcan.

Denetim Kurulu Yedek Üye: Mustafa Ünlü, Hatice Harman, Gülizar Ünverdi. (HABER MERKEZİ)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER