SGK Haftası’nda Vali Akın’a ziyaret

SGK Haftası’nda Vali Akın’a ziyaret

Sosyal Güvenlik Haftası nedeniyle Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) İl Müdürü Hacı Mehmet Akdeniz ve beraberindeki heyet, Vali İbrahim Akın’ı ziyaret etti.
Vali İbrahim Akın ziyaret sırasında yaptığı konuşmada, toplumda sosyal güvenlik bilincinin oluşmasına katkı sağlamak amacıyla her yıl Mayıs ayı içerisinde Sosyal Güvenlik Haftası etkinlikleri düzenlendiğini söyledi.
Toplumun her kesimi ile temas eden sosyal güvenlik teşkilatının çok önemli görevler ifa ettiğini belirten Vali İbrahim Akın, “Sosyal Güvenlik Haftası’nda, kurumu paydaşlarına tanıtmak, sosyal güvenlik reformunu anlatmak ve sosyal güvenliğin öneminin toplumumuzun tüm bireyleri tarafından bilinmesini sağlamak amacıyla bilgilendirme faaliyetleri yapılmaktadır. Aynı zamanda bu sayede vatandaşlarımız da hak ve yükümlülükleri konusunda bilgilendirilmektedir. Bu vesileyle, Sosyal Güvenlik Haftasını kutluyor, teşkilat mensuplarına çalışmalarında başarılar diliyorum." dedi.
Ziyaret, SGK İl Müdürü Hacı Mehmet Akdeniz'in Vali Akın’a kurum çalışmaları ve Sosyal Güvenlik Haftası etkinlikleri hakkında bilgiler vermesi ile sona erdi. (HABER MERKEZİ)


 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER