ŞEHİT AİLELERİ  OF NATURALDA

ŞEHİT AİLELERİ  OF NATURALDA

İçişleri Bakanlığı Sivil Toplumla İlişkiler Genel Müdürlüğü tarafından desteklenen, "Vatan Kalesinden Cennete Uçanlar" projesi kapsamında, Bozkırdan Karadeniz'e kardeşlik gezisi düzenlendi. 
Kırşehir Şehit Aileleri  Derneği Başkanı Mutlu Kılıçaslan ve Şehit Aileleri etkinlik kapsamında, Trabzon'da Uzungöl Yolu Üzerinde bulunan Of Natural Bazaar Yöresel Ürünler Alışveriş Merkezi ve Çay Fabrikasını ziyaret etti. Vuroz Tourism ile gerçekleşen ziyarette Şehit Ailelerine Vuroz Tur İşletme Müdürü Ceyda Nur Tekin de eşlik etti. Of Natural Bazaar'da Yönetim Kurulu Başkanı Kenan Saral, İşletme Müdürü Ali Rıza Köroğlu ve tesis Sorumlusu Ali Saral tarafından karşılanan Şehit Ailelerine, tesis ve çay fabrikası gezdirildi. Of Natural'de bulunan çay fabrikasında üretilen siyah çay, yeşil çay, beyaz çay, yaprak yeşil-siyah çay ve toz yeşil çay maça çayının üretim serüveni, Of Natural Yönetim Kurulu Başkanı Kenan Saral ve tesis sorumlusu Ali Saral tarafından fabrika içerisinde uygulamalı olarak anlatıldı.
Yönetim Kurulu Başkanı Nilgün Saral tarafından yapılan ve tesiste sergilenen el yapımı sanatsal süsleme bardak kupa ve maket ürünleri, geziye katılan Şehit ailelerinin ilgi odağı oldu. 
Mutlu Kılıçaslan etkinlik kapsamında yaptığı açıklamada, "Şehit ailelerimizin birlik ve beraberliğini sağlamak, sosyal ve kültürel anlamda da Trabzon Şehit aileleriyle kaynaştırmak amaçlı planlanmış olan gezimiz kapsamında Of Natural Bazaar'da ağırlamaktan mutluluk duymaktayız. Karadeniz'in ve ülkemizin Turizm merkezlerinden Uzungöl Yolu Üzerinde, geniş bir alanda kurulu Of Naturalde, hem Karadeniz’e özgü yöresel ürünler, hem yine yöreye özgü çay, bal, fındık vb. İle Türkiye genelindeki doğal ürünler bulunmakta, hem de bölgenin en önemli tarım ürünü çayın toplanması ve fabrikada nasıl üretildiği gösterilmektedir. Bölgeye bu işletmeyi kazandırdıkları için İşletme yetkililerine teşekkür ediyorum. Yine misafirperverliklerinden ötürü tüm İşletme çalışanlarına ve Vuroz Tourism yetkililerine de teşekkür ediyorum. "dedi. 
Ziyaret hediyeleşme ve hatıra fotoğrafı çekimi ile sona erdi. (Kaynak: Of Natural Bazaar - Basın)
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER