MERKEZ’DEKİ KÖYLERE 12,5 KM’LİK YOL YATIRIMI

Merkez’e bağlı Çadırlıhacıyusuf, Yağmurlubüyükoba,  Ulupınar ve Kesikköprü’de yol çalışmaları tamamlandı”

MERKEZ’DEKİ KÖYLERE 12,5 KM’LİK YOL YATIRIMI

Kırşehir İl Özel İdaresi, 2021 yılı asfalt ve yol yapım çalışmaları kapsamında yer alan Merkez İlçesi Çadırlıhacıyusuf köyü (Çeşmeliağıl)-Yağmurlubüyükoba köyleri arası, Ulupınar bağlantı yolu ve Kesikköprü köy içi yol yapım çalışmasını tamamladı.
Yol dolgu ve tüm alt yapı işleri tamamlanan Merkez İlçesi Çadırlıhacıyusuf köyü (Çeşmeliağıl mevki) -Yağmurlubüyükoba köylerini birbirine bağlayan 5 km I. Kat Sathi Kaplama asfalt yol yapımı, Ulupınar köyü ile il bağlantı yolu arasına 6 km II. Kat Sathi kaplama asfalt yol yapımı ve Kesikköprü köy içi 1,5 Km I. Kat Sathi Kaplama asfalt yol yapımı olmak üzere toplamda 12,5 Km’lik yol yapım çalışmaları gerçekleştirildi.
2021 yılı sonlarına yaklaşırken yol yapım çalışmalarının planlanan programlar halinde devam ettiğini belirten Özel İdare Genel Sekreteri Kurtuluş Yılmaz Merkez İlçesi köylerinin tamamlanan yol yapım çalışmaları ile ilgili yaptığı açıklamada, “İlimizin tüm ilçelerinin farklı köylerinde Özel İdare ekiplerimiz tarafından yol yapım çalışmalarımız devam etmektedir. Yapılan yol yatırımlarımız ile köy yollarımızın vatandaşlarımızın daha güvenilir ve daha kaliteli hale gelmesi bizleri son derece mutlu etmektedir.  Amacımız ulaşım konusunda vatandaşlarımızın herhangi bir sıkıntı çekmemesidir. Yol yapım çalışmaları tamamlanan Merkez İlçemizin köylerine hayırlı olmasını diliyorum. Yol yapım çalışmalarında gösterdikleri özverili çalışmalardan dolayı tüm ekiplerimize teşekkür ediyorum” dedi. (HABER MERKEZİ)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER