Lokantacılar ve Kasaplar  Odası Başkanı Ünlü’den  üyelerine bir jest daha 

Lokantacılar ve Kasaplar  Odası Başkanı Ünlü’den  üyelerine bir jest daha 

İki dönemdir Kırşehir Lokantacılar ve Kasaplar Odası Başkanlığı görevini yürüten Hasan Ünlü üyelerine destek olmaya devam ediyor.
Geçtiğimiz Eylül ayında kasaplar, çiğ köfteciler, lokantacılar ve dönerci üyelerine bıçak dağıtarak destek olan Kırşehir Kasaplar, Lokantacılar ve Pastacılar Odası Başkanı Hasan Ünlü, geçtiğimiz hafta da pastacılar, yufkacılar ve gözlemcilerden oluşan 100 üyesine 50’şer kilogramlık birer torba un dağıttı.
Pandemi döneminde zor günler yaşayan üyelerinin sorunlarını yakından takip eden ve her türlü desteği veren Başkan Hasan Ünlü, “Malum iki yıla yakın bir süredir pandemiden dolayı bütün esnafımız büyük sıkıntı içine girdi, iş yapamaz oldu. İşyerleri kapatıldığı için Bağ-Kur ve SGK primlerini, dükkân kiralarını, hatta odamıza aidatlarını bile ödeyemez duruma düştü. Biz bu zor süreçte onların her zaman yanında olduk, destek vermeye çalıştık. Son olarak esnafımıza ne yapabiliriz diye düşündük ve oda olarak kasap, dönerci ve çiğ köfteci esnafımıza Sürmene’den özel olarak yaptırdığımız paslanmaz döner bıçakları ile normal kasap bıçaklarını dağıttık. Şimdi de pastacılar, yufkacılar ve gözlemcilerden oluşan 100 üyesine 50’şer kilogramlık birer torba un dağıttık. -Biz her zaman esnafımızın ve üyelerimizin yanındayız. Ahiliğin başkenti Kırşehir’de esnafımızın birlik ve beraberlik içinde olmasını önemsiyoruz ve onlarla sık sık bir araya geliyor ve sorunlarını çözmek için bütün gücümüz ortaya koyuyoruz” dedi.
Gelecek ay yapılacak Kırşehir Lokantacılar ve Kasaplar Odası Başkanlığı’na üçüncü kez aday olduğunu açıklayan Hasan Ünlü’ye üyelerden de tam destek geliyor. 
Kırşehir Kasaplar, Lokantacılar ve Pastacılar Odası Başkanı Hasan Ünlü’nün her fırsatta kendilerinin yanında olduğunu ve destek verdiğini belirten  dağıtmasını takdirle karşılaşan pastacılar, yufkacılar ve gözlemciler ise “Sağ olsun Başkanımız Hasan Ünlü her zaman bizlerin yanında oluyor ve sorunlarımızı imkânlar çerçevesinde çözüyor. Tabi hatırlanmak bizleri mutlu ediyor. Bizlere bıçak dağıtması da unutulmadığımızın bir göstergesi. Un fiyatlarının çok arttığı bir dönemde bizlere böyle jestte bulunan Başkanımız hasan Ünlü’ye teşekkür ediyoruz” diye konuştular. (HABER: BEYHAN BALLI)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER