“Kırşehir Ticaret Borsası’nda hizmet çıtasını yükselteceğiz”

“Kırşehir Ticaret Borsası’nda  hizmet çıtasını yükselteceğiz”

Hasan Ünlü, Ticaret Borsası kurucu başkanlarını ziyaret etti:

“Kırşehir Ticaret Borsası’nda hizmet çıtasını yükselteceğiz”

Kırşehir Lokantacılar, Kasaplar ve Pastacılar Odası Başkanı olan ve bu yıl Ekim ayında yapılacak olan Kırşehir Ticaret Borsası seçimlerinde başkanlığa aday olan Hasan Ünlü, Borsa’nın kuruluşundan bu yana başkan, Meclis Başkanı ve Meclis üyeliği görevlerinde bulunan eski borsa yöneticilerini ziyaret etti, ellerini öperek hayır dualarını alıp yola çıktı.

Üç dönemdir Kırşehir Lokantacılar, Kasaplar, Pastacılar Odası Başkanlığını başarıyla yürüttüğünü ve bütün üyelerinin sorunlarının çözümü için gecesini gündüzüne katarak çalıştığını belirten Hasan Ünlü, üyelerin talep ve ısrarları sonucu Kırşehir Ticaret Borsası Başkanlığı’na aday olduğunu açıkladıktan sonra seçim çalışmalarına hız verdi.

Kırşehir Ticaret Borsası kurucu başkan, Meclis Başkanı ve Meclis üyesi görevlerinde bulunan Mehmet Altın, Hüseyin Güzel, Hasan Kurt, Abdurrahman Altın, Ali Aslan, Naci Torun, Abdullah Kaya ve Osman Seçer’i işyerlerinde ziyaret ederek adaylık gerekçelerini açıklayan Hasan Ünlü, “Kırşehir Ticaret Borsası’ndaki projelerimizi gerçekleştirmek için başkanlığa aday oldum. Siz büyüklerimin tecrübelerinden yararlanmak istiyorum. Sizlerin dualarınızı almak benim için her şeyden önemli” dedi.

Hasan Ünlü, Ekim ayında yapılacak Kırşehir Ticaret Borsası Başkanlığı’na aday olduğunu belirterek, kazanması halinde pek çok projeyi hayata geçireceğini kaydetti.

3 dönemdir Kırşehir Lokantacılar, Pastacılar ve Kasaplar Odası Başkanlığı görevini yürüttüğünü, Kırşehir’e daha güzel hizmetler getirebilmek için Kırşehir Ticaret Borsası Başkanlığı görevine talip olduğunu belirten Hasan Ünlü, Kırşehir Ticaret Borsası kurucu başkan, Meclis Başkanı ve Meclis üyesi görevlerinde bulunan büyüklerine yaptığı ziyarette projelerini açıklarken şunları söyledi:

 “Borsa üyelerimize daha iyi hizmetler verebilmek için başta kapalı hayvan pazarı yeri projemizi hayata geçireceğiz. 5 bin m2 kapalı hayvan pazarı yeri projemizi hayvancılığın merkezi olan Kırşehirimizde hayvanları hastalandırmadan alım satımı gerçekleştirilecektir. Kapalı Hayvan Pazarımızın üst kısmını kapalı hayata getireceğiz ve üzerinde de Güneş Enerjisi Santralı projemizi hayata geçireceğiz. Zahireci üyelerimiz için bin tonluk depolarımızla 40 adet ve 28 m2 iki katlı ofisleriyle hayvancılık ve tarım merkezi yapacağız. Kırşehirimiz için hayvan hastanesi ve tarım analiziyle laboratuvarı kuracağız. Hayvan Pazarımızı ziyaret edecek esnaflarımıza rahatlıkla konaklayabilecekleri otel projemiz, lokanta ve çay ocağı projemizi mutlaka hizmete sunacağız. Ayrıca hayvancılık uğraşan üyelerimiz için kendi ürettiğimiz yemleri üreticilerimize maliyetine sunacağımız yem fabrikası projemizi de en kısa sürede hizmete açacağız. Hedefimiz çağdaş borsacılık anlayışı ile ticaretinin etkinliğini arttırmak, üyelerimizi değişen küresel ticaret yapısına hazırlayan bir kurum olmak, canlı hayvan fiyatlarının oluşmasında ana merkez olmak, üyelerimize etkin ve güvenilir rekabet ortamı yaratmak, üyelerimizin tarım ve hayvancılık alanında gelişen dünya da yer almasını sağlamaktır. Bunun için de vizyonumuz tarım borsacılığı alanında çağdaş, öncü, yenilikçi, iletişime önem veren bir anlayış, ilimizi tarımsal ve hayvansal ticarette lider konuma getiren borsamızda sunulan hizmeti ülkede zirveye taşıyan bir amaçla tarafsız, şeffaf ve güvenilir bir borsa olmayı amaç edineceğiz. Siz büyüklerim geçmişte Kırşehir Ticaret Borsası’na güzel ve kalıcı hizmetlerde bulundunuz. Ben de hizmet bayrağını daha yükseklere çıkarmak için bu yola çıktım. Sizlerin hayır duasını alarak inşallah Ekim ayında yapılacak genel kurulda üyelerimizin desteği ile kazanırsak Kırşehir Ticaret Borsası’nda hizmet çıtasını yükseltip, üyelerimizin en güzel hizmet almalarını sağlayacağız.”  (HABER: BEYHAN BALLI)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER