Kırşehir Mimarlar Odası’nda Mehmet Kurt, güven tazeledi

Kırşehir Mimarlar Odası’nda Mehmet Kurt, güven tazeledi

TMMOB Mimarlar Odası Kırşehir Temsilciliği’nin olağan genel kurulu 4 Aralık Cumartesi günü oda hizmet binasında gerçekleştirildi ve Mehmet Kurt güven tazeleyerek 4. kez başkanlığa seçildi.
Kırşehir’de Hükümet Konağı’nın yurda dönüştürülmesi konusu başta olmak üzere çarpık yapılaşma ve altyapı sorunlarıyla ilgili yaptığı açıklamalarla Kırşehir halkının sesi olan Mehmet Kurt’un tek aday olarak katıldığı seçim Cumartesi günü Yeni İş Apartmanı’ndaki  Mimarlar Odası hizmet binasında yapıldı. 
Mimarlar Odası Ankara Şubesi’nden Ali Atakan ve Ünal Kara’nın da katılımı ile yapılan genel kurulda Yusuf Yağmur divan başkanlığına seçildi. Ardından genel kurula geçildi. 
Faaliyet ve denetim kurulu raporlarının okunması, gelir-gider tablosu müzakere edilerek ibra edilmesinden sonra seçimlere geçildi.
102 kayıtlı üyesi olan Mimarlar Odası Kırşehir Temsilciliği’nin 41 üyesi seçimlere katıldı ve oy kullanırken, tek aday olarak seçime katılan Mehmet Kurt 4. Kez başkanlığa seçildi. 
Mehmet Kurt’un yönetim kurulunda Sevim Özdemir, Mustafa Bayram Gürler, Selvihan Yüce ve Onur Süngü görev aldı.
İki yıl süreyle görev yapacak olan Mehmet Kurt, şahsına duyulan güvene teşekkür etti.
“Kırşehir Çiğdem” Gazetesi olarak Mimarlar Odası Kırşehir Temsilcisi Mehmet Kurt ve yönetim Kurulu üyelerini kutlar, çalışmalarında başarılar dileriz. (HABER: SALİH GÜNER)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER