Kelebek Düğün Salonu'nda Evlenen çifte ikinci balayı…

Kelebek Düğün Salonu'nda Evlenen çifte ikinci balayı…


Kırşehir’de hizmete girdiği günden bu yana prensipli, ilkeli, dürüst işleyişi ile yüzlerce genç çiftin nezih ve güzel ortamda düğününe ev sahipliği yapan ve 2019 yılını geride bırakan Kelebek Düğün Salonu geleneksel ikinci balayı çekilişini gerçekleştirdi.
Şehrimizin saygın işadamlarından Ahmet Yüksel ve Nuri Amcaoğlu’nun sahibi oldukları Kelebek Düğün Salonu şehrimizde düğün salonu işletmeciliğinde çıtayı yükseltti. Açılışından bugüne kadar kalitesinden ödün vermeyen, temizlik, dürüstlük ve kalite konusunda iddialı olan Kelebek Düğün Salonu, Milli Eğitim’de de çok başarılı çalışmalar yapmış emekli öğretmen Gülay Amcaoğlu tarafından yönetiliyor ve her biriminde titiz çalışmaları ile kendini hissettiriyor.
Gülay Amcaoğlu hassasiyeti ile düğün sahiplerinin yükünü azaltırken, onların yorgunluklarını da güler yüzlü, özverili ve kaliteli hizmetleri ile hafifletirken, her yıl olduğu gibi bu yıl da Kelebek Düğün Salonu’nda düğünlerini yaparak dünya evine giren çiftler arasında kur’a çekildi ve Sibel-Süleyman Akçay çifti ikinci balayına gitme şansını kazandı.
Konuyla ilgili olarak Kelebek Düğün Salonu İşletme Müdürü Gülay Amcaoğlu gazetemiz “Kırşehir Çiğdem”e yaptığı açıklamada, her yıl olduğu gibi 2018 yılında da Kelebek Düğün Salonu’nda düğününü, ya da nişanını yaparak dünya evine giren çiftler arasında çekiliş yaptıklarını ve salonlarında nişanlarını yaparak dünya evine giren Sibel-Süleyman Akçay çiftinin beş yıldızlı bir otelde ikinci balayı tatilini
kazandıklarını kaydetti.
Açılışından bugüne kadar kaliteli hizmetleri ile adından sıkça söz ettiren Kelebek Düğün Salonu İşletmesi Müdürü Gülay Amcaoğlu, yaptığı açıklamada şunları söyledi:
“İşletmemiz kuruluşunda aldığı kararla ikinci balayı promosyon geleneğini 2019 yılında da devam etmiştir. İlkemiz dürüstlük ve kalitedir. Bizim işletme olarak rekabetimiz yok. Bizim tek rakibimiz kendimizdir. Sadece kendimizi örnek alıp, Kırşehir halkının yapıcı eleştirilerini dikkate alarak yolumuza devam ediyoruz. Halkımızın takdirleri her şeyin önündedir. Kırşehirliler her şeyin en iyisine layıktır kavramından yola çıktık. Hizmetlerimize her gün yenilerini ilave ederek devam ediyoruz. 2019 yılında salonumuzda düğün ya da nişanlarını yapan çiftler arasında 8 yıldır geleneksel olarak yaptığımız çekilişle ikinci balayı tatilini kazanan şanslı çiftimiz Sibel-Süleyman Akçay çiftini kutluyor, mutluluklarının ve şanslarının daim olmasını diliyoruz.”
Gülay Amcaoğlu, Sibel-Süleyman Akçay çiftinin Antalya’da 5 yıldızlı bir lüks bir otelde 5 günlük ikinci balayı yapacaklarını sözlerine ekledi. (HABER: BEYHAN BALLI)
Güncelleme Tarihi: 02 Ocak 2020, 16:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER