İha Temsilcisi Enderhan  Öz, KGK Kırşehir Temsilcisi oldu 

İha Temsilcisi Enderhan  Öz, KGK Kırşehir Temsilcisi oldu 

Küresel Gazeteciler Konseyi (KGK) Genel Başkan Mehmet Ali Dim imzası ile Kırşehir İl Temsilciliğine İha Muhabiri Enderhan Öz’ün atandığı Kırşehir Valiliği’ne bildirildi.
Yapılan resmi atama yazısında  KGK’nın misyon ve vizyonu ile birlikte temsilci olarak İHA Muhabiri  Enderhan Öz’ün atandığı duyuruldu.
Kırşehir Valiliği’ne gönderilen yazıda, “Cumhurbaşkanımızın izni ve onayıyla 3335 sayılı yasaya göre ‘Uluslararası Birlik’ statüsüyle kurulmuş olan Küresel Gazeteciler Konseyi (KGK) adına sizi bilgilendirmek ve işbirliğimizi başlatmak adına vaktinizi aldığımız için hoşgörünüzü  istirham ederim. Konseyimiz bünyesinde Yaygın Medya, Yerel Medya ve Dış Medya Meclisleri bulunmaktadır. Misyonumuz, yurtiçi ve yurtdışında mesleki dayanışma ve işbirliği ile medya mensuplarını etkin bir şekilde tek bir hedefe yönelterek, ülkemiz, devletimiz ve milletimiz adına sinerji yaratmak, yurtiçi ve yurtdışında algı operasyonlarına karşı etkin lobi yapmak ve medya yoluyla ‘Yerli ve Milli Duruş’ çerçevesinde faaliyette bulunmaktır. Bu çerçevede Konseyimizin yurtiçi ve yurtdışında temsilcilikleri vardır. İlinize de temsilci olarak Sayın Enderhan Öz atanmıştır. Temsilcimiz ile uyumlu bir çalışma süreci temenni ediyor; ilgi ve desteğinizi esirgememeniz dileğiyle en içten selam ve saygılarımı sunuyorum” denildi. (HABER: BEYHAN BALLI)
 

Güncelleme Tarihi: 04 Kasım 2020, 12:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER