Hasan Ünlü: “Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatı”

Hasan Ünlü: “Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatı”

Kırşehir Lokantacılar ve Kasaplar Odası Başkanı Hasan Ünlü:

“Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatı”

İki dönemdir Kırşehir Lokantacılar ve Kasaplar Odası Başkanlığı görevini yürüten ve üyelerinin desteğiyle üçüncü kez başkanlığa adaylığını açıklayan Hasan Ünlü, “Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır” diye konuştu.

16 Ocak 2022 tarihinde yapılacak olağan genel kurul öncesi üyelerini işyerlerinde tek tek ziyaret ederek istek ve sorunlarını dinleyen Başkan Hasan Ünlü’yü üyeleri adeta bağırlarına basarak desteklerini ifade ediyorlar.

Göreve geldiğinde borçla bir oda teslim aldıklarını, ancak kısa sürede yaptıkları çalışmalarla odalarını kendi ayakları üzerinde duran bir kurum haline getirdiklerini belirten Kırşehir Lokantacılar ve Kasaplar Odası Başkan Hasan Ünlü, gazetemize yaptığı açıklamada şunları ifade etti:

“Biz üyelerimize hizmet için bu göreve talip olduk ve iki dönem onların desteği ile önemli ve kalıcı hizmetler yaptık. Üyelerimizin iyi gününde, kötü gününde de her zaman yanlarında ve destekçisi olduk. İmkânlarımız ölçüsünde her üyemize katkı sunmaya gayret ettik. Pandemi süresince bütün üyelerimiz büyük sıkıntı yaşadılar. İki yıla yakın bir süredir pandemiden dolayı bütün esnafımız büyük sıkıntı içine girdi, iş yapamaz oldu. İşyerleri kapatıldığı için Bağ-Kur ve SGK primlerini, dükkân kiralarını, hatta odamıza aidatlarını bile ödeyemez duruma düştü. Biz bu zor süreçte onların her zaman yanında olduk, destek vermeye çalıştık. Ön üyemiz olan kasaplara, çiğ köftecilere, lokantacılara ve dönercilerimize bıçak dağıtarak destek olduk.  Geçtiğimiz günlerde de pastacılar, yufkacılar ve gözlemcilerden oluşan 100 üyemize 50’şer kilogramlık birer torba un dağıttık. Tabi bunlar önemli değil. İnşallah odamızın imkânlarını arttırdıkça üyelerimize daha çok katkı sunmaya devam edeceğiz. Kısmet olursa 16 Ocak’ta odamızın genel kurulu yapılacak ve ben de üyelerimizden gelen talep ve ısrarlar sonucu üçüncü kez başkanlığa adayım. Yaptıklarımız, yapacaklarımızın teminatı diyor, şimdiden genel kurulumuzun odamıza ve üyelerimize hayırlı olmasını diliyorum.”

Bu arada Kırşehir Lokantacılar ve Kasaplar Odası Başkanlığı’na üçüncü kez aday olduğunu açıklayan Hasan Ünlü’ye üyelerden de tam destek geliyor. 24 saat telefona açık olan, üyelerinin iyi gününde, kötü gününde hep yanında olan Başkan Ünlü, kendisine gösterilen ilgi ve destek için herkese teşekkür etti. (HABER: BEYHAN BALLI)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER