Gazetemiz “Kırşehir Çiğdem”den Başkan Öztürk’e kutlama ziyareti

Gazetemiz “Kırşehir Çiğdem”den  Başkan Öztürk’e kutlama ziyareti

Gazetemiz “Kırşehir Çiğdem”in sahibi Salih Güner, Yazı İşleri Müdürü Beyhan Ballı ve gazetemiz köşe yazarlarından Adnan Yılmaz, geçtiğimiz hafta yapılan Kırşehir Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği genel kurulunda güven tazeleyerek 5’nci kez Başkan seçilen Bahamettin Öztürk’e kutlama ziyaretinde bulundular.

Ziyarette kısa bir açıklama yapan Başkan Bahamettin Öztürk, Kırşehir’in Ahi kenti bir il olduğunu belirterek, esnaf ve sanatkarların içinde bulunduğu sorunların çözümü için her platformda çaba harcadıklarını söyledi.

Başkan Öztürk, “Ahiliğin merkezi Kırşehir’e her ortamda en iyi şekilde tanıtmak için bütün gücümüzü ortaya koyuyoruz. Malum her yıl düzenlenen Ahilik Haftası’nda 81 il, 13 Federasyon ve 3 bin 126 esnaf odasını şehrimizde en iyi şekilde ağırlıyoruz. Kırşehir’in adını tüm ülkeye ve dünyaya duyuruyoruz. 2 yılı aşkın bir süredir bütün dünyayı ve ülkemizi derinden etkileyen bir pandemi dönemi yaşadık. Esnafımızın yüzde 65’i ekonomik anlamda büyük zorluk ve sıkıntılar çekti. Bu zorlu süreçte devletimizin esnafımıza çok desteği oldu. Üst kurumların yönetim ve denetim kurumlarında görev alıyorum. Bunun faydasını Kırşehir’deki tüm esnafımız görüyor. Bu süreçte esnafımızın yanında olan tüm kurumlarımıza teşekkür ediyorum. Bu ülkenin birlik ve beraberliğe ihtiyacı var. Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanlığı görevimi de yürütüyorum. Burada da hiçbir esnafımız kredi talebini geri çevirmiyor ve onları mağdur etmemeye çalışıyoruz” dedi ve tüm esnaf ve sanatkârlara birlik ve beraberlik çağırısında bulundu.

         Gazetemiz “Kırşehir Çiğdem” sahibi Salih Güner de Başkan Öztürk ve ekibini kutlayarak çalışmalarında başarılar diledi.  (HABER: BEYHAN BALLI)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER