Emekli Albay Erdoğan Özdeş vefat etti

Emekli Albay Erdoğan Özdeş vefat etti

Kırşehir eşrafından, Atatürk’ün okul ve üç cephede savaştığı silah arkadaşı, Kırşehir’in ilk milletvekillerinden Müfit Özdeş’in yeğeni emekli Albay Erdoğan Özdeş vefat etti.
    1926 yılında Kırşehir’de doğan emekli Albay Erdoğan Özdeş uzun yıllar Türk Silahlı Kuvvetlerinde görev yaptıktan sonra emekli oldu ve Ankara’ya yerleşti. 
Doktor Ergün Özdeş adında bir oğlu, İş Bankası’ndan emekli Nurgün Özdeş adında bir kızı olan 95 yaşındaki Özdeş’in cenazesi 14 Şubat Pazar günü Ankara Karşıyaka Mezarlığı Camii’nde kılınan namazının andından toprağa verildi. 
“Kırşehir Çiğdem” Gazetesi olarak merhuma Allah’tan rahmet, ailesine ve yakınlarına başsağlığı dileriz. (HABER: BEYHAN BALLI)

Güncelleme Tarihi: 17 Şubat 2021, 11:54
YORUM EKLE
YORUMLAR
Dr Nafi Ergün Özdeş
Dr Nafi Ergün Özdeş - 2 ay Önce

Allah Razı Olsun, Cümlemize Sağlıklı Günler Diliyorum. Çok değerli insandı babam... Babamı anmanız beni çok duygulandırdı. Tüm hemşerilerime selam sevgi ve saygılarımla. Dr Nafi Ergün Özdeş

Nurgün Özdeş
Nurgün Özdeş - 2 ay Önce

Sevgili babamın vefatı nedeniyle gazetenizin bu paylaşımı için teşekkürler, kızı olarak metinde adımın yer almaması benim için üzücü. O nedenle yorum yapmaktan kendimi alamadım, zira anne ve babamız asla ayırt etmedi bizleri kız ya da erkek olarak. Haberi yapan arkadaşın en azından tam ve doğru bilgi ile haberi yazmasını tercih ederdim. Sevgi ve saygılarımla
Baba adı: Erdoğan Hamit Özdeş
Oğlu: Nafi Ergün Özdeş
Kızı: Nurgün Özdeş

kırşehirçiğdem
kırşehirçiğdem @Nurgün Özdeş - 2 ay Önce

Hatadan dolayı özür dileriz, gerekli düzeltme yapıldı. Tekrar başınız sağ olsun...

SIRADAKİ HABER