ÇARŞI ESNAFINDAN BAŞKAN  EKİCİOĞLU’NA TEŞEKKÜR…

Sıkıntılı geçen pandemi sürecinde esnafı rahatlatan çalışmalar yaptı

ÇARŞI ESNAFINDAN BAŞKAN  EKİCİOĞLU’NA TEŞEKKÜR…

Şehrin en merkezi yerinde bulunan 2’nci ve 3’üncü Çarşılar yıllardır karanlıklar içerisindeydi. Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu’nun buranın da daha canlı olması için başlattığı aydınlatma çalışmaları sonucu çarşılar ışıl ışıl oldu.
Akşamları karanlığa bürünen Yeni Çarşı’nın ışıklandırılmasından çok mutlu olan esnaflar Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu’na teşekkür ettiler. 
Kendilerinin de fikrini alıp, ortak akılla yapılan işleri ihaleye vermeden kendi personeliyle yapmasını da takdirle karşılayan esnaflar, yüzde yüz Belediye kaynakları ile yapılan işlerin sevindirici olduğunu ifade ettiler.
Aydınlatma çalışmaları herkesi memnun ederken, Çarşı esnafı Başkan Ekicioğlu’ndan önümüzdeki yıllarda da çarşı üstünün mimarisine uygun şekilde kapatılmasını istediler. 
Başkan Ekicioğlu da esnafın her zaman yanında olduğunu belirterek, gerekli bütçeyi sağladığında çarşının üstünü de kapatacaklarını ifade etti. (HABER: BEYHAN BALLI)
 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Burak Yılmaz
Burak Yılmaz - 1 ay Önce

Sayın başkan Atatürk'ün şehrimize giriş yaptığı tarihi kılıçlı köprüsü çok hüzünlü bir görünüm içinde lütfen öncelikli proje olarak buradan başlayabilirsiniz

SIRADAKİ HABER