“Berat Kandilimiz mübarek olsun” 

“Berat Kandilimiz mübarek olsun” 

AK Parti İl Başkanı Seher Ünsal:  
“Berat Kandilimiz mübarek olsun” 

AK Parti Kırşehir İl Başkanı Seher Ünsal, Berat Kandili nedeniyle bir mesaj yayınladı.
Berat Kandili’nin Milletimize, İslam alemine ve tüm insanlık için kurtuluşa ve hayırlara vesile olmasını temenni eden Başkan Seher Ünsal, mesajında şunları ifade etti:
“Berat kandili kurtuluş, bağışlanma ve arınma gecesidir. Berat kandili bizlere tefekkür etme, kendimizi sorgulama, dargınlıkları, küslükleri giderme ve gönül dünyamızı temizleme fırsatı sunar. Bizleri, On Bir Ayın Sultanı Ramazan'ın müjdecisi olan Berat Kandiline bir kez daha eriştiren, bu gecenin nimetleriyle buluşturan Cenab-ı Hakk'a ne kadar şükretsek azdır. İlahi rahmetin yeryüzüne indiği, manevi duygularımızın doruğa ulaştığı, her birimiz için tefekkür ve bir yenilenme gecesi olan af ve mağfiretimizin vesilesi Berat Kandili, insanlık için tertemiz ve yeni bir sayfa olacaktır. 
“Berat Kandili  vesilesi ile Yüce Allah’tan bizleri birlik, dirlik, kardeşlik ve barış içinde yaşamaya ulaştırmasını diliyor Milletimiz, İslam alemi ve tüm insanlık için kurtuluşa ve hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum. Gecemiz mübarek olsun.” (HABER MERKEZİ)
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER