Belediye Başkanı Ekicioğlu: 'Kırşehirimizi daha güzel yarınlara taşıyacağız'

Belediye Başkanı Ekicioğlu: 'Kırşehirimizi daha güzel yarınlara taşıyacağız'


Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, yeni yıl dolayısıyla bir mesaj yayınladı.
Yeni yılın önlerine çıkan problemleri aşmaya, sorunları çözmek ve mutlu yarınlara ulaşmaya vesile olmasını dileyen Başkan Ekicioğlu, her yeni yılın umutlarımızı güçlendirip, beklentileri arttıracağını ifade etti.
Bütün Kırşehir halkının yeni yılını kutlayan Başkan Ekicioğlu, yayınladığı mesajında şunları söyledi:
“Değerli hemşehrilerim, sevinçlerimizle, acılarımızla ve anılarımızla bir yılı daha geride bırakıyor, aydınlık ve mutlu yarınlara ulaşma umutlarımızı canlı tutarak, yeni bir yıla giriyoruz.
“Her yeni yıl, önümüze çıkan problemleri aşmak, sorunları çözmek ve mutlu yarınlara ulaşmak için umutlarımızı güçlendirir, beklentilerimizi artırır. Geride bıraktığımız yılın muhasebesini yaparken, yeni yılın, bir önceki yıla göre daha iyi geçmesi için de neler yapılması gerektiğini planlarız.
İlimiz ve ülkemiz adına önemli gelişmelerin yaşandığı; üzüntü ve sevinçleriyle bir yılı daha geride bırakıp, yeni bir yıla coşku ve umutla giriyoruz.
Kırşehirimizi daha güzel yarınlara taşımak için yaptığımız çalışmaların verdiği heyecanı, sevinci ve gururu hep birlikte yaşadığımız 2019 yılını geride bırakıyoruz.
“Bu duygu ve düşüncelerle; 2020 yılının; sevginin, saygının, barışın ve kardeşliğin ve güzelliklerin paylaşıldığı bir yıl olmasını diliyor, başta Kırşehirli hemşehrilerimiz olmak üzere, tüm insanlığın sağlıklı, huzurlu ve mutlu bir yıl geçirmesini temenni ediyorum.” (HABER BEYHAN BALLI)
Güncelleme Tarihi: 30 Aralık 2019, 16:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER