Belediye Başkanı Ekicioğlu, Engelsiz Yaşam Merkezi’nde 

Belediye Başkanı Ekicioğlu, Engelsiz Yaşam Merkezi’nde 

Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, Artvin Arhavi Belediye Başkanı Vasfi Kurdoğlu ile birlikte 3 Aralık 2021 Cuma günü resmî açılışı gerçekleştirilen Kervansaray Engelsiz Yaşam Rehabilitasyon ve Gündüz Bakım Merkezi’ni ziyaret etti.
15 Aralık 2021 Çarşamba günü ilimize gelerek Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu’nu makamında ziyaret eden Artvin Arhavi Belediye Başkanı Vasfi Kurdoğlu, Kırşehir ziyareti kapsamında Başkanı Selahattin Ekicioğlu ile birlikte Kervansaray Engelsiz Yaşam Rehabilitasyon ve Gündüz Bakım Merkezi’ne de katıldı.
Kervansaray Engelsiz Yaşam Rehabilitasyon ve Gündüz Bakım Merkezi resmî açılışına katılmak isteyen ve ulaşım olanağı bulunmayan engelli hemşehrilerimiz Kırşehir Belediyesi Hayata Engel Yok Hizmet Aracıyla açılış programına getirildi.
Başkan Ekicioğlu ziyaret kapsamında Kervansaray Engelsiz Yaşam Rehabilitasyon ve Gündüz Bakım Merkezi’nde hizmet alan hemşehrilerimizle de birlikte vakit geçirerek sohbet etti. 
Verilen hizmetleri yerinde inceleyen ve görevli çalışanlarımızdan da bilgiler alan Başkan Ekicioğlu, Kırşehir Belediyesi olarak engelli hemşehrilerimizle birlikte olmanın ve onlara hizmet sunmanın sevincini de yaşadıklarını dile getirdi. Başkanımız Ekicioğlu, “Amacımız, Kırşehir Belediyesi olarak hemşehrilerimiz için engellerin kaldırılması ve onların sosyal kültürel yaşamlarına birlikte katkı sunmaktır. Kervansaray Engelsiz Yaşam Rehabilitasyon ve Gündüz Bakım Merkezi’ndeki çalışmalarımızı tamamlayarak hemşehrilerimize hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz. Merkezimizde, Kırşehir’de bulunan engelli vatandaşlarımızın birlikte zaman geçireceği, beden eğitimi, el işi kursu, resim, ahşap boyama, müzik ve bilgisayar kurs vb. alanlarında hizmet alabilecekleri projemizle çok önemli bir ihtiyacı karşılıyoruz. Biz, Kırşehir Belediyesi olarak söz verdiğimiz projeleri hemşehrilerimizden aldığımız destekle bir bir hayata geçirmeye devam ediyoruz ve buna benzer çalışmalarımız farklı alanlarda devam edecek.” dedi. (HABER MERKEZİ)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER