BELEDİYE AŞIKPAŞA PAZAR  YERİNDE DÜZENLEME YAPTI

BELEDİYE AŞIKPAŞA PAZAR  YERİNDE DÜZENLEME YAPTI


BELEDİYE AŞIKPAŞA PAZAR 
YERİNDE DÜZENLEME YAPTI

Başkan Ekicioğlu: “Aşıkpaşa Mahallemizdeki Cumartesi Pazar yerinin 
kilit parke yaparak vatandaşlarımızı çamur ve tozdan kurtarmış olduk”

Kırşehir Belediyesi tarafından, pazarcı esnafının daha nezih bir ortamda satış yapmaları, düzenli ve kolay bir şekilde tezgâhlarını açmaları ve vatandaşların alışverişlerini rahat ve güvenli bir şekilde yapmaları amacıyla pazar yerinde düzenleme yaptı.
Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Yapmış olduğumuz düzenleme ile dağınık olan pazar yerini bir arada toplayarak bu sayede pazar yerinin daha düzenli ve tertipli bir hale getirerek vatandaşlarımızın alışverişlerini daha nezih ve güvenli bir ortamda yapmalarını sağlamak adına Aşıkpaşa Mahallesinde bulunan Cumartesi Pazar yerinin düzenlenmesi için çalışmalarımızı başlattık. Yıllardır bakımı yapılmamış kışın çamur ve yazın günü ise tozdan vatandaşlarımız rahat alışveriş yapma imkânı bulamıyorlardı. Belediye olarak Aşıkpaşa Mahallemizde bulunan Cumartesi Pazar yerinin kilit parke yaparak vatandaşlarımızı çamur ve tozdan kurtarmış olduk” dedi.
KIRŞEHİR HALKI HER ŞEYİN EN İYİSİNE LAYIK
Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, 14 mahallenin tamamına hizmet götürmek için yoğun bir şekilde çalıştıklarını hatırlatarak, “Aşıkpaşa mahallemizde yaşayan vatandaşlarımızın cumartesi pazar yerinde alışverişlerini rahat yapma olanağı yoktu. Belediye olarak hemen çalışmalara başlayarak kısa sürede tamamladık. Vatandaşlarımız alışverişlerini sağlıklı bir şekilde yapabilecekler. Biz her şeyin en iyisine layık olan Kırşehir’li vatandaşlarımız için çalışmaya devam edeceğiz” diye konuştu. (HABER MERKEZİ)
Güncelleme Tarihi: 23 Aralık 2019, 15:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER