Başkan Öztürk’ten Anneler Günü mesajı

Başkan Öztürk’ten Anneler Günü mesajı

Kırşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Bahamettin Öztürk, tüm annelerin gününü kutladı.

Annelerin aile hayatının birleştirici unsuru, dünyanın en zor görevlerinden birini üstlendiklerini belirten Başkan Bahamettin Öztürk, yayınladığı mesajda şunları ifade etti:

“Toplumumuzun temelini oluşturan, aile yuvasını, fedakârlıklarıyla bir arada tutarak bir huzur adasına dönüştüren annelerimizin bu özel gününü kutlamanın mutluluğu içerisindeyiz. Aile hayatının birleştirici unsuru olan, dünyanın en zor görevlerinden birini üstlenmiş annelerimiz, en yüce duygulara sahip, iyiliğin, şefkatin, fedakârlığın, merhametin ve koşulsuz sevginin timsalidir.

“Haklarını hiçbir suretle ödeyemeyeceğimiz değerli annelerimizin her zaman kıymeti bilinmeli ve kendilerine saygıda kusur edilmemelidir. “Cennet, anaların ayakları altındadır” diyen bir kültür ve medeniyetin insanları olarak bizlere düşen annelerimizin değerini bilmemi ve onların kötü zamanlarında en büyük destekçileri olarak yanlarında bulunarak gönül rızalarını almamızdır. Bu duygu ve düşüncelerle tüm annelerimizin Anneler Günü’nü tebrik ediyor, aile fertleriyle birlikte sevinç, mutluluk ve huzur dolu günler diliyorum.” (HABER: BEYHAN BALLI)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER