Başkan Ekicioğlu, Engelsiz Yaşam Merkezi’ndeki iftar programına katıldı

Başkan Ekicioğlu, Engelsiz Yaşam Merkezi’ndeki iftar programına katıldı

Başkan Ekicioğlu, Engelsiz Yaşam Merkezi’ndeki iftar programına katıldı

Başkan Ekicioğlu: “Hemşehrilerimizin yaşam standartlarının iyileştirilmesi için Kırşehir Belediyesi olarak ne gerekiyorsa bundan sonra da yapmaya devam edeceğiz”

Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, 25 Nisan 2022 Pazartesi günü Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından organize edilen; Kent Park'taki, Sabriye Hasan Kılıç Engelsiz Yaşam Merkezi’nde iftar sofrasına katıldı.

Kırşehir Milletvekili Metin İlhan, CHP İl Başkanı Baran Genç ve İYİ Parti İl Başkanı Müfit Göçen ve Başkan Yardımcılarının da katıldığı İftar Programıyla ilgili bir açıklama yapan Başkan Ekicioğlu, şunları ifade etti:

“Daha önce Kırşehir’deki engelli hemşehrilerimizin de talepleri doğrultusunda söz verdiğimiz projelerden biri olan ve Kırşehir’de yaşayan engelli vatandaşlarımızın toplumsal yaşama daha çok katkı sunacakları Sabriye Hasan Kılıç Engelsiz Yaşam Merkezi’nde Ramazan ayı İftar Sofrasında birlikte olmanın mutluluğunu yaşadık. Sabriye Hasan Kılıç Engelsiz Yaşam Merkezi çevresinde tamamlanan peyzaj çalışmalarımızla birlikte değerli hemşehrilerimizin yaşam standartlarının iyileştirilmesi için Kırşehir Belediyesi olarak ne gerekiyorsa bundan sonra da yapmaya devam edeceğiz. Hepinizin bildiği üzere 2 Nisan 2022 Cumartesi günü ilk orucun tutulmasıyla başlayan Ramazan ayının sonuna yaklaştık. Ramazan ayı sadece bir oruç ayı, sadece bir nefis terbiyesi ayı değil; aynı zamanda birlik, beraberlik ve dayanışma ayıdır. Kırşehir Belediyesi olarak, Ramazan ayı boyunca 14 mahallemizde Ramazan ayının ruhuna uygun Mahalle Etkinliklerimizi yaptık. Amacımız ilimizde yaşayan tüm toplumsal kesimlerle kendi yaşam alanlarında birlikte olmak. Bugün, bu bağlamda Sabriye Hasan Kılıç Engelsiz Yaşam Merkezi”nde hemşehrilerimizle birlikte olmanın ve orucumuzu birlikte açmanın mutluluğunu yaşıyoruz.” (HABER MERKEZİ)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER