Başkan Ekicioğlu çalışmaları yerinde inceliyor

Başkan Ekicioğlu çalışmaları yerinde inceliyor

Başkan Ekicioğlu: “Yıllardır Kırşehir halkını sağlıksız koşullar mahkûm edenlere karşı, elimizden ne gerekiyorsa yapmaya devam edeceğiz!”

Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, Süleyman Türkmani Caddesi’ndeki Asbestli boruların değişimini gerçekleştiren ekiplerimizin çalışmalarını yerinde inceledi.

“Kırşehirli hemşehrilerimizin sağlığı bizim için her şeyden daha önemlidir” diyen Başkan Ekicioğlu, şunları ifade etti:

“Belediye ekiplerimiz, ilimiz ana isale hattındaki tamamlanmamış olan astbestli boruların değişimini hızla gerçekleştiriyor. Bilindiği üzere su çok önemli bir yaşam kaynağıdır ve biz de Kırşehir halkının sağlıklı su kullanımı ve tüketimi için ne gerekiyorsa yapmaya devam ediyoruz. Geçtiğimiz haftalarda Çukurçayır Mahallesi, Bahçelievler Mahallesi ve Kervansaray Mahallesi’nde yapılan çalışmalarımızın ardından Süleyman Türkmani Caddesi’ndeki Asbestli boruların değişimini gerçekleştiriyoruz.

Biz Kırşehir Belediyesi olarak Kırşehir halkının sağlığının her şeyden önce geldiğini düşünüyoruz. Yıllardır Kırşehir halkını sağlıksız koşullara mahkûm edenlere karşı, elimizden ne gerekiyorsa yapmaya devam edeceğiz. Ekiplerimiz ilimiz ana ishale hattındaki tamamlanmamış olan astbestli boruların değişimini yaparak hemşehrilerimiizn daha sağlıklı su kullanımına sağlıyor.

Yaşanan iklim değişiklikleri ve su kullanımındaki-tüketimindeki plansızlıkların meydana getirdiği olumsuzlukların giderilmesi için ise Kırşehir Belediyesi olarak çalışmalarımız aralıksız sürüyor.

 Su kullanımında tüm hemşehrilerimizin duyarlı davranması gerekiyor. Su hepimizin ortak değeridir ve bu değerimize sahip çıkalım.” (HABER MERKEZİ)

Güncelleme Tarihi: 23 Ağustos 2022, 17:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER