“Aziz Milletimiz hiçbir zaman  Atatürk’ü, ilkelerini, aziz hatırasını  unutmamıştır ve unutmayacaktır”

“Aziz Milletimiz hiçbir zaman  Atatürk’ü, ilkelerini, aziz hatırasını  unutmamıştır ve unutmayacaktır”

KESOB Başkanı Bahamettin Öztürk:

“Aziz Milletimiz hiçbir zaman 
Atatürk’ü, ilkelerini, aziz hatırasını 
unutmamıştır ve unutmayacaktır”

Kırşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Bakanı Bahamettin Öztürk, 10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü nedeniyle bir mesaj yayınladı.
Cumhuriyetimizin kurucusu ve milli mücadelemizin önderi Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü aramızdan ayrılışının 83. yılında şükran ve saygıyla yâd eden Başkan Bahamettin Öztürk, mesajında şunları ifade etti:
“Türkiye Cumhuriyetini kuran başkomutan ve eşsiz devlet adamı Mustafa Kemal Atatürk’ün ebediyete intikalinin 83. Yılını idrak ediyoruz.  
“Atatürk tarih boyunca yetişen büyük önderlerden biridir. O, bilgisi, sevgisi, hoşgörüsü, barışçıl olması ve demokrat kimliği ile dünyada hayranlık uyandırmış ve dünya durdukça unutulmayacak kişiler arasında da yerini almıştır.
“10 Kasım, Türk Milleti için Atatürk’ü anma günü olduğu kadar sahip olunan değerlerin kıymetinin bilindiği, eşsiz bir eser olan Cumhuriyetin erdemlerini hayatımızda etkin kılmamız gerektiğini hatırlatan bir gündür. 
“Aziz Milletimiz hiçbir zaman Mustafa Kemal Atatürk’ü, ilkelerini, aziz hatırasını unutmamıştır ve unutmayacaktır. Bağımsızlık Savaşımızın önderi, Cumhuriyetimizin kurucusu ATATÜRK, sonsuza kadar Milletimizin gönlünde yaşayacaktır. Bu duygu ve düşüncelerle Cumhuriyetimizin mimarı Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü minnet, rahmet ve şükranla anıyorum.” (HABER: NECLA BAĞCI)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER