AK Parti İl Başkanı Ünsal’dan yeni eğitim-öğretim yılı mesajı 

AK Parti İl Başkanı Ünsal’dan yeni eğitim-öğretim yılı mesajı 

AK Parti Kırşehir İl Başkanı Seher Ünsal, yeni eğitim öğretim yılı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.
“Eğitimde Marka Kent Kırşehir’de, öğretmen, idareci ve geleceğimizin teminatı büyük beklentilerimizin olduğu evlatlarımıza yeni eğitim öğretim döneminde başarılar diliyorum” diyen Başkan Seher Ünsal, mesajında şunları ifade etti:
“Geleceğimizin teminatı çocuklarımızın ve gençlerimizin, yeni nesillerin mimarı öğretmen ve idarecilerimizin büyük bir özveri ve aşkla emek verecekleri yeni eğitim öğretim yılı başlıyor.
“Türkiye ve Kırşehir’de eğitim alanında yapılan yatırımlar, gelişmeler takdirle izlenirken, her geçen yıl yeni okullar, yeni öğretmenler eğitim alanında yerini almaktadır. Kısa süre önce de Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın teşrifleriyle yeni öğretmen atamaları da gerçekleşmiştir.
“Milletin teveccühü ile AK Parti’mizin 20 yıllık iktidarında Türkiye’de her alanda yenilikler yapıldığı gibi en önemli gelişmeler eğitimde olmuştur. Çağın gerektirdiği her türlü bilgi ve beceriyle donatıp, yetişmiş insan gücümüzü eğitimle arttırarak, ekonomimizi, toplumumuzu ve demokrasimizi geliştirme gayreti içinde olduk. Her zaman eğitimi önceliklerimizin başına aldık. Eğitime ayrılan bütçe tüm kurumlar arasında ilk sıraya çıkartılmıştır. Her alanda olduğu gibi eğitimde de yatırımlarımız devam etmektedir.
“6 Eylül'de öğrencilerimiz okullarında olacaklar. Uzun bir süre çocuklarımız ve gençlerimiz okullarından uzak kaldı. Koronavirüs salgını nedeniyle okullarda alınması gereken önlemleri bakanlıklarımız belirledi. Tüm vatandaşlarımızdan bu önemlere büyük bir hassasiyetle uymalarını temenni ediyorum. Herkesi aşı yaptırmaya davet ederken, maske, mesafe ve hijyen koşullarının sağlanmasında daha dikkatli davranmamız gerektiğini bir kez daha hatırlatıyorum.
“Eğitimde Marka Kent Kırşehir’de, öğretmen, idareci ve geleceğimizin teminatı büyük beklentilerimizin olduğu evlatlarımıza yeni eğitim öğretim döneminde başarılar diliyorum.” (HABER: NECLA BAĞCI)
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER