'33. Ahilik Haftası' hazırlıklarına devam

'33. Ahilik Haftası' hazırlıklarına devam


Ahilik Haftası Kutlamaları Merkez Yürütme Kurulu Toplantısı 27.08.2020 tarihinde Esnaf, Sanatkârlar ve Kooperatifçilik Genel Müdürü Necmettin Erkan’ın başkanlığında Genel Müdür Yardımcısı Ekrem Alper Bozkurt, Daire Başkanı Çağatay Yasin Karaboğa ile MYK üyesi kurum ve kuruluşların temsilcilerinin katılımıyla gerçekleştirildi.
Toplantıda, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgının etkileri, yayılımı ve alınan tedbirler ekseninde bu yıl 33'üncüsü gerçekleştirilecek Ahilik Haftasına ilişkin Kırşehir merkez olmak üzere 81 ilin Ahilik Haftası Kutlama programları görüşüldü. Ahilik Haftası Kutlamaları gözden geçirildiAyrıca Kurul tarafından 33’üncü Ahilik Haftası kapsamında Yılın Ahisi, Kalfası, Çırağı belirlendi ve diğer gündem maddelerinin de değerlendirildiği toplantı üyelerin dilek ve temennilerinin ardından son buldu.
14-20 Eylül tarihleri arasında düzenlenecek 33. Ahilik Haftası Kutlamaları toplantısına Kırşehir’den Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Bahamettin Öztürk, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mustafa yılmaz da katıldı. (HABER MERKEZİ)
Güncelleme Tarihi: 29 Ağustos 2020, 12:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER